O.S.T.R. – “GNIEW” Oficjalny odsłuch już dostępny!


28 lutego 2020

Obserwuj nas na instagramie:

W końcu otrzymaliśmy pełen odsłuch płyty O.S.T.R., ponadto poznaliśmy wszystkich gości, których usłyszymy na GNIEWIE.

Jesteście gotowi na GNIEW?

Już dziś, na półki sklepowe trafił 23. legalny album łódzkiego rapera. GNIEW jednak będzie krążkiem wyjątkowym, ponieważ Ostry po prawie 9 latach przerwy odkurzył programy do tworzenia bitów i w całości wyprodukował swój najnowszy krążek.

Co ciekawe, ostatnim albumem, który O.S.T.R. samodzielnie wyprodukował było Jazz,Dwa,Trzy, za które otrzymał nominację do Fryderyków. Czy tym razem będzie podobnie? To bardziej niż pewne, ponieważ Fryderyki bez nominacji dla Ostrego, to nie Fryderyki.

Poznaliśmy także jego pełną tracklistę. Album składa się aż z 16 utworów, natomiast jeżeli chodzi o gości, to gościnne zwrotki rzucili Kali i Hades.

O.S.T.R. - GNIEW - okładka albumu
O.S.T.R. – GNIEW – okładka albumu

O.S.T.R. – GNIEW – tracklista

01 Preambuła 
02 Ł.U.F.
03 Candyman
04 Lęk wysokości 
05 Son Goku 
06 Jeden strzał  
07 Król 
08 Na lepsze czasy 
09 Nie chcę 
10 Incognito 
11 Paranormalny feat. Kali
12 01:58 
13 Las Vegas 
14 Ostatnia impreza 
15 P.P.P. feat. Hades 
16 Wada serca

O.S.T.R. feat. Kali – Paranormalny

O.S.T.R. – GNIEW – odsłuch płyty

Przy okazji warto także przypomnieć o wyjątkowej identyfikacji graficznej krążka, ponieważ odpowiada 247studio pod dyrekcją artystyczną Oskara Podolskiego. Muszę przyznać, że jest to dla mnie jedna z lepiej wykonanych prac ostatnich miesięcy.

O.S.T.R.
fot. Paweł Fabjański

Od siebie dodam tylko, że projekt ten jest nie tylko nowoczesny, ale co najważniejsze także zapada w pamięć, chociażby ze względu na swoją surowość, a przede wszystkim mocne kontrasty. Z drugiej strony zaś, mam jednak odczucie, że to właśnie ten projekt bardziej przykuwa uwagę aniżeli sam krążek.

O.S.T.R. GNIEW
fot. Paweł Fabjański

GNIEW – zamów preorder

Pomimo tego, że już dziś miała miejsce premiera albumu, w dalszym ciągu możecie zamawiać preorder GNIEWU. Ponadto, w przedsprzedaży pozostały jeszcze ostatnie egzemplarze rozszerzonej wersji, zawierającej unikatowe opakowanie, a także dodatkowy krążek Snap Jazz Edition z autorskimi remiksami wszystkich utworów. Płyty możecie zamawiać ze strony ostrygniew.pl.

O.S.T.R. – Ł.U.F. (Snap Jazz Edition)

Trasa koncertowa

W dniu premiery GNIEWU, Ostry wyrusza w trasę koncertową po Polsce podczas której odwiedzi największe miasta w naszym kraju. Pełną rozpiskę koncertów znajdziecie poniżej. My natomiast mamy dla Was bilety na premierowy występ Ostrego w Olsztynie, który odbędzie się 17 kwietnia. Wejściówki znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

28.02. – OSTRÓW WLKP., Stara Przepompownia
06.03. – KRAKÓW, Studio
07.03. – WROCŁAW, A2
14.03. – WARSZAWA, Progresja
21.03. – POZNAŃ, B17
27.03. – GDAŃSK, B90
28.03. – ŁÓDŹ, Wytwórnia
17.04. – Olsztyn, CEiIK

O.S.T.R. - Trasa koncertowa - key visual

W końcu otrzymaliśmy pełen odsłuch płyty O.S.T.R., ponadto poznaliśmy wszystkich gości, których usłyszymy na GNIEWIE. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Jesteście gotowi na GNIEW? Już dziś, na półki sklepowe […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →