Kali pokaże nam, jak iść „Drogą Koguta” podczas trasy koncertowej


11 lutego 2020

Podziel się newsem:

Kali w ubiegłym roku był jednym z najbardziej zapracowanych raperów. Łącznie w 2019 wydał aż 3 krążki. Teraz natomiast wyrusza w trasę koncertową i tak się składa, że mamy bilety na wszystkie wydarzenia. Sprawdźcie szczegóły

Kali kontynuuje Drogę Koguta

Nie tak dawno informowaliśmy Was o tym, że Kali w 2019 roku wydał aż 3 solowe albumy. Droga Koguta była drugim z nich. Szczególnie warto zwrócić uwagę na fakt, że raper wydał ten krążek praktycznie bez żadnych wcześniejszych zapowiedzi.

Co ciekawe, krążek utrzymany jest w stylistyce Dalekiego Wschodu, która została wymieszana z nowoczesnymi, syntetycznymi bitami. Krążkowi natomiast towarzyszyła także bardzo skromna, ale za to wyjątkowa forma promocji. Kali na swoim Instagramie zorganizował konkurs, w którym zamiast zdjęcia gości, którzy udzielili się na albumie zamieścił zdjęcie ich chińskich znaków zodiaku. Dla osoby, która odgadła wszystkich gości, przewidziana była specjalna nagroda.

Kali
kadr z klipu

Ostatecznie na Drodze Koguta usłyszeliśmy chociażby Pezeta, Sokoła, Palucha, Sariusa, Żabsona, MajoraSPZ, Lipę oraz Gedza. Natomiast za produkcję w całości odpowiadał Flvwlxss, z którym raper współpracował przy albumie VGT. Więcej o zeszłorocznych płytach rapera przeczytacie tutaj.

Kali feat. Paluch, Żabson – CHINATOWN

Kali – przełożona premiera DVD XXGM

Klika dni temu, za pośrednictwem swoich social mediów, Kali poinformował, że długo zapowiadany materiał z koncertowego DVD Ganji Mafii ukaże się później, niż planowano. Kali zdradził, że powstawanie koncertowego materiału to trudniejsza sprawa, niż produkcja wydawnictwa muzycznego. Ponadto raper zapowiedział, że w ramach rekompensaty, do wszystkich zamówień dorzucony zostanie album ze zdjęciami oraz tajemniczy gadżet.

Kali – trasa koncertowa Droga Koguta

Tour związany z promocją Drogi Koguta Kaliego trwa w najlepsze i tak się składa, że na stronie Biletomat.pl znajdziecie wejściówki na wszystkie koncerty z trasy zapowiedzianej na 2020 rok. Natomiast pełną rozpiskę koncertów znajdziecie poniżej:

13.02 Toruń – Lizard King
15.02 Opole – NCPP
20.02 Lublin – klub30
28.02 Wałbrzych – Spox Night • Stara Kopalnia
29.02 Tarnobrzeg – Hip-Hop Festiwal
13.03 Radom – Strefa G2
14.03 Wrocław – Akademia 

Kali w ubiegłym roku był jednym z najbardziej zapracowanych raperów. Łącznie w 2019 wydał aż 3 krążki. Teraz natomiast wyrusza w trasę koncertową i tak się składa, że mamy bilety na wszystkie wydarzenia. Sprawdźcie szczegóły Kali kontynuuje Drogę Koguta Nie tak dawno informowaliśmy Was o tym, że Kali w 2019 roku wydał aż 3 solowe […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kali "Droga Koguta" - trasa koncertowa

Biletomat.pl
od 45 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.