Premiera nowego albumu Sariusa, posłuchaj „Pierwszy Dzień Po Końcu Świata”!


30 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Najnowszy album SariusaPierwszy Dzień Po Końcu Świata jest już dostępny. Raper ogłosił również trasę koncertową. Sprawdźcie, gdzie zagra!

Sarius – Pierwszy Dzień Po Końcu Świata, premiera

Nowe wydawnictwa od Sariusa zawsze są jednymi z najbardziej wyczekiwanych premier w roku. Nie inaczej było tym razem, a apetyt na nowości od tego zdolnego rapera wyostrzyło aż pięć singli zapowiadających go.

Na kilka dni przed premierą Sarius podzielił się kolejnym, wyjątkowym utworem z albumu Pierwszy Dzień Po Końcu Świata, do którego powstał teledysk. Zalatani to jeden z dwóch hidden tracków dostępnych jedynie w wersji preorderowej i pierwsza produkcja z najnowszej płyty artysty, za której produkcję odpowiada duet HVZX. Sprawdźcie efekty ich współpracy!

Sarius – Zalatani

Album Pierwszy Dzień Po Końcu Świata od początku był skazany na sukces. Wyróżniała go spora różnorodność brzmieniowa, jednak w tym wszystkim została zachowana oryginalna, charakterystyczna dla Sariusa charyzma. Nic więc dziwnego, że wersja preorderowa jego najnowszej płyty wyprzedała się jeszcze przed premierą. Posłuchajcie w takim razie jak wygląda Pierwszy Dzień Po Końcu Świata oczami Sariusa!

Sarius – Pierwszy Dzień Po Końcu Świata, odsłuch

Sarius – trasa koncertowa

Wraz z premierą najnowszego albumu, raper ogłosił również towarzyszącą mu jesienną trasę koncertową. Sarius do końca tego roku zagra niemal w 20 miejscach. Na jego trasie pojawił się nawet Amsterdam! Sprawdźcie, czy pojawi się również w Waszym mieście!

sarius koncerty

Najnowszy album Sariusa – Pierwszy Dzień Po Końcu Świata jest już dostępny. Raper ogłosił również trasę koncertową. Sprawdźcie, gdzie zagra! Sarius – Pierwszy Dzień Po Końcu Świata, premiera Nowe wydawnictwa od Sariusa zawsze są jednymi z najbardziej wyczekiwanych premier w roku. Nie inaczej było tym razem, a apetyt na nowości od tego zdolnego rapera wyostrzyło […]

SARIUS X KARTKY w Lublinie

Biletomat.pl
55 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →