kadr z klipu do utworu „Polando Favela”

Kali zagra koncert w Opolu!


11 stycznia 2023

Podziel się newsem:

Już 28 stycznia Kali, autor nagranego wraz z Sir Michem albumu K4LION, przyjedzie do Opola zagrać koncert w klubie Mango.

Powrót po przerwie

2022 rok stanowił dla Kalego powrót zarówno do nagrywania muzyki, jak i koncertowania. Jego ostatni album K4LION nagrany wspólnie z Sir Michem zadebiutował na drugim miejscu zestawienia OLiS i był powrotem po dwóch latach od ostatniego solowego wydawnictwa zatytułowanego Inifinity81, a także nagranej wraz z Majorem SPZ Hucpy. I choć przerwa w koncertowaniu nie była aż tak długa, to z pewnością wielu fanów mogło się stęsknić za byłym członkiem składów Ganja Mafia i Firma i czekać, by móc znów obejrzeć go na żywo. Ponadto wypuszczone w zeszłym roku hity jak Na blokach czy Polando Favela zdają się idealnie nadawać do grania podczas koncertów. Na szczęście Kali wrócił, a to, w jakiej formie będzie można sprawdzić między innymi 28 stycznia w Opolu.

Kali – Na blokach prod. Sir Mich

Kup bilety na koncert Kaliego w Opolu!

Już 28 stycznia w opolskim klubie Mango obędzie się koncert Kalego. Pochodzący z Krakowa raper z pewnością zaprezentuje kilka utworów ze swojego ostatniego materiału K4LION-u, jednak z pewnością nie zabraknie największych hitów z przekroju jego całej solowej twórczości takie jak: 30 KMHOparyTu gdzie żyjemy czy Panta Rhei

Bilety na opolski koncert Kalego są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl. Oprócz standardowej wejściówki w formie elektronicznej możecie nabyć także specjalny bilet kolekcjonerski, który jest nie tylko prawdziwą gratką dla „zbieraczy”, ale wielu z was z pewnością po latach przypomni niezapomniane chwile spędzone na opolskim evencie. Spieszcie się! Liczba biletów kolekcjonerskich jest ograniczona.

Kali zagra koncert w Opolu!

Już 28 stycznia Kali, autor nagranego wraz z Sir Michem albumu K4LION, przyjedzie do Opola zagrać koncert w klubie Mango. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej […]

Kup bilety na koncert Kaliego w Opolu!

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →