Pezet zagra jeszcze 4 duże koncerty! Sprawdź, w jakich miastach


07 stycznia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

W grudniu na warszawskim Torwarze odbył się jedyny koncert promujący Muzykę Współczesną Pezeta. Jak się okazało, nie będzie to jego ostatni występ. Pezet ogłosił właśnie, że zagra jeszcze 4 duże koncerty. Sprawdźcie, gdzie wystąpi.

Pezet – Muzyka Współczesna

Muzyka Współczesna Pezeta to jeden z najlepszych i najbardziej wyczekiwanych albumów 2019 roku. Krążek przyjął się świetnie wśród krytyków oraz słuchaczy. Sam raper natomiast nie planował grać dużej trasy koncertowej. Zdecydował się natomiast na dość niecodzienny ruch, ponieważ postanowił zagrać tylko jeden koncert promujący najnowsze wydawnictwo. Wybór padł na warszawski Torwar, a sam koncert odbył się 19 grudnia.

Pezet – Magenta

Taki ruch okazał się strzałem w dziesiątkę. Bilety na wydarzenie wyprzedały się w 15 minut. Na scenie pojawili się wszyscy artyści, którzy dograli się na Muzykę Współczesną, a także goście specjalni, z którymi Pezet współpracował w ciągu swojej kariery.

Z racji, że miało być to tak wyjątkowe wydarzenie, ceny wejściówek z drugiego obiegu dochodziły nawet do kilkuset złotych.

Pezet – jednak trasa koncertowa!

Nie będę grał żadnej dużej, zorganizowanej trasy. Zagramy jeden, jedyny, wyjątkowy koncert. […]

Pezet

Jak wiadomo, te słowa Pezeta należy włożyć już między bajki. Trasa koncertowa promująca Muzykę Współczesną jednak się odbędzie. Raper zawita do czterech polskich miast. Swoją decyzję tłumaczy zastrzykiem energii, który dostał od swoich fanów. Trzeba przyznać, że ta decyzja poniekąd dziwi, ale jest też w pewien sposób zrozumiała. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc w warszawskim Torwarze, wielu fanów artysty nie miało szansy zobaczyć go na żywo.

Tak myślałem w sierpniu ubiegłego roku: zagram 5, może 10 dużych koncertów. Cześć z Was widziała to na filmie dokumentalnym z wersji preorder. Więcej nie dam rady. 
Po wydaniu albumu i ogromie pracy w to włożonym uznałem, że to i tak za dużo, że tak jak bym chciał, z odpowiednim rozmachem, dam radę zagrać tylko jeden duży show.
W grudniu, na Torwarze, zagrałem jeden, wyjątkowy, wyprzedany, koncert promujący album „Muzyka Współczesna”. Na razie najlepszy koncert w mojej karierze. Na scenie pojawili się prawie wszyscy goście, którzy udzielili się na albumie. Dla wszystkich chętnych żeby to zobaczyć nie starczyło miejsca i to wszystko nie przestanie mnie zaskakiwać i bardzo mnie cieszy. 
Ten grudniowy koncert dał mi niesamowita energię. Nie spodziewałem się tego. Pod koniec roku otrzymałem też od Was bardzo wiele słów wsparcia i wyrazów uznania oraz mnóstwo próśb o więcej koncertów.
Na Nowy Rok ode mnie deklaracja: postaram się te prośby spełnić.

Pezet

Pezet – Magenta Tour – daty i miejsca

Sprzedaż biletów na trasę koncertową rozpoczyna się 13 stycznia o godzinie 10:00.

22 lutego – Gdynia – Gdynia Arena
6 marca – Katowice – MCK Katowice
10 marca – Wrocław – Hala Stulecia
5 kwietnia – Warszawa – COS Torwar

W grudniu na warszawskim Torwarze odbył się jedyny koncert promujący Muzykę Współczesną Pezeta. Jak się okazało, nie będzie to jego ostatni występ. Pezet ogłosił właśnie, że zagra jeszcze 4 duże koncerty. Sprawdźcie, gdzie wystąpi. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →