Pezet zabiera nas do 1998 roku w najnowszym klipie


08 listopada 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Warszawski raper nie zwalnia tempa i kilka tygodni po premierze najnowszego albumu prezentuje klip do całkiem nowego utworu. Zobaczcie sami.

Chyba każdy miał w swoim życiu taki moment, w którym rozmyślał o starych czasach, mówiąc sobie pod nosem ach, kiedyś to było… Te czasy poniekąd przywołuje Pezet, w numerze 98.

Bit Auera i nawijka Pezeta zabierają słuchacza w nostalgiczną podróż do czasów tak zwanej złotej ery w rapie. Klimat dodatkowo potęguje mistrzowsko zrealizowany teledysk w reżyserii Olafa Malinowskiego.

Pezet – 98

Teledysk to również kolejny projekt zrealizowany w ramach globalnej aktywacji True Music marki Ballantine’s i jednocześnie już drugi utwór Pezeta promujący serial marki Kropla Prawdy. Kawałek, jak i serial nawiązują do idei STAY TRUE Ballantine’s, oznaczającej bycie wiernym sobie, niezależnie od okoliczności.

Serial Kropla Prawdy możecie oglądać na stronie kroplaprawdy.pl

Pezet – Muzyka Współczesna

Pezet - Muzyka Współczesna okładka

27 września 2019 roku swoją premierę miał długo wyczekiwany, szósty album PezetaMuzyka Współczesna. Krążek już przed premierą uzyskał status Złotej Płyty. Zaś Platynę osiągnął zaledwie po 4 tygodniach od premiery.

Różnorodność styli, zaproszeni goście i konkretne, momentami eksperymentalne i mocno awangardowe bity. To są cechy jakimi opisałbym ten album.

19 grudnia w Warszawie odbędzie się wyjątkowy, jedyny koncert promujący Muzykę Współczesną. Bilety na wydarzenie wyprzedały się w zaledwie 15 minut od startu sprzedaży. Na scenie obok Pezeta pojawią się także: KęKęTen Typ MesOnarJan-rapowanieOki i Zdechły Osa.

Warszawski raper nie zwalnia tempa i kilka tygodni po premierze najnowszego albumu prezentuje klip do całkiem nowego utworu. Zobaczcie sami. Chyba każdy miał w swoim życiu taki moment, w którym rozmyślał o starych czasach, mówiąc sobie pod nosem ach, kiedyś to było… Te czasy poniekąd przywołuje Pezet, w numerze 98. Bit Auera i nawijka Pezeta […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty Hip-Hop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.