Jan-Rapowanie i Nocny oprowadzają po Tokio w najnowszym klipie!

Obserwuj nas na instagramie:

Raper zaprezentował teledysk do kolejnego utworu z najnowszego albumu.

15 marca premierę miała płyta Jana-Rapowanie we współpracy z Nocnym – Plansze.  Raper o wydawnictwie mówi:

Moja płyta nazywa się „Plansze”, bo postrzegam życie jako grę, w której przechodzisz kolejne etapy, musisz wykonywać ruchy. Mogą to być dobre lub złe ruchy, można mieć szczęście albo pecha. „Plansze” to miejsca, konteksty, wydarzenia.

Jednocześnie pojawił się także klip do kolejnego singla z płyty – Wszystko OK.   Teledysk był kręcony podczas pobytu artystów w Tokio. Miasto wywarło duże wrażenie na młodym raperze, który wrócił stamtąd zainspirowany, z głową pełną pomysłów.

Polecieliśmy do Tokio, żeby nakręcić klip, a wróciliśmy z teledyskiem, milionem obserwacji i tysiącem nowych pomysłów. Świat nie ma granic!

Zobacz klip:

Przypominamy, że Jana-Rapowanie będzie można zobaczyć podczas tegorocznej edycji Enea Spring Break w Poznaniu.

Raper zaprezentował teledysk do kolejnego utworu z najnowszego albumu. 15 marca premierę miała płyta Jana-Rapowanie we współpracy z Nocnym – Plansze.  Raper o wydawnictwie mówi: Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Moja płyta nazywa się „Plansze”, bo […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →