fot. Beata Macutkiewicz

Jan-Rapowanie powraca w gościnnej zwrotce u Kobika


15 września 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Fani mogli być zaniepokojeni tak długą ciszą wydawniczą od Jana-Rapowanie. Na szczęście były członek SBM Label dograł się gościnnie Kobikowi.

Wiele miesięcy ciszy

Raperzy przyzwyczaili nas, że przy obecnym tempie wydawniczym branży, są cały czas „aktywni”. Jeśli nie wydają muzyki, to ją teasują, dogrywają klipy lub grają dziesiątki koncertów na trasie. Pod prąd tej tendencji poszedł Jan-Rapowanie, o którego wielu fanów z pewnością zaczęło się w pewnym momencie martwić. Poza sporadyczną aktywnością na swoich social mediach i pojedynczymi koncertami raper ten wręcz zniknął.

Ostatni utwór z jego udziałem to Dym nagrany z Mrozem w ramach projektu Welcome Sessions w lipcu 2022 roku. Co więcej, była to jedyna nowość od Jana-Rapowanie od premiery jego ostatniego albumu, Bufor, który zadebiutował 11 marca 2022 roku. Nie pojawił się on nawet gościnnie na żadnym utworze z Hotelu Maffija 3, czego wielu słuchaczy mogło się spodziewać.

Janek postanowił jednak przerwać ciszę, dogrywając się innemu raperowi pochodzącemu z Krakowa, Kobikowi. Utwór Slalom promuje Soulja Life/Małopolski Stan, nadchodzący album byłego członka BOR. Za bit do utworu odpowiada Pioneer, a wizualizacja jest dziełem Kuby Krokosza. Czy Kobikowi udało się wyrwać Jana-Rapowanie z rapowej przerwy? Przekonamy się o tym w najbliższych miesiącach. Z całą pewnością jednak wielu fanów czeka na powrót byłego członka SBM Label.

Kobik – Slalom ft. Jan-Rapowanie (prod. Pioneer)

Fani mogli być zaniepokojeni tak długą ciszą wydawniczą od Jana-Rapowanie. Na szczęście były członek SBM Label dograł się gościnnie Kobikowi. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Wiele miesięcy ciszy Raperzy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →