Kadr z teledysku „Wszystko OK"

Jan-rapowanie przeobraża się w Jana-koncertowanie. Aż 9 przystanków na trasie rapera


21 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Jan-rapowanie wrzucił na swojego Instagrama post, który przedstawia jego koncertowe plany na zbliżające się lato. Sprawdź, gdzie będzie można zobaczyć twórcę.

Koncerty Jana-rapowanie – gdzie i kiedy?

Tak przedstawia się trasa koncertowa reprezentanta SBM Label:

24.06 Poznań (Męskie Granie)
1.07 Gdynia (Opener)
16.07 Giżycko (MHHF)
23.07 Wrocław (Męskie Granie)
30.07 Kołobrzeg (Sun Festival)
12.08 Szczecin (Męskie Granie)
13.08 Płock (PHHF)
20.08 Kraków (KLF)
26/27.08 Warszawa (SBMFF)

A to nie wszystko, co ma w zanadrzu Jan-rapowanie. Pod postem na Instagramie zachęca fanów do sprawdzania na bieżąco kolejnych ogłoszeń.

Ostatnie ruchy Jana-rapowanie

11 marca światło dzienne ujrzał BUFOR, album, który zamyka dotychczasową dyskografię krakowianina.

Jan-rapowanie – BUFOR – tracklista

 1. boję się prod. Kortez
 2. POŻYJEMY ZOBACZYMY feat. Falcon1, prod. 707
 3. ParabolA prod. Da Vosk Docta
 4. b u f o r prod. Pedrofrancis
 5. LAXJFK feat. Kinny Zimmer, prod. Kinny Zimmer
 6. BIZNES feat. Kaz BałaganeKękę, prod. Worek
 7. TRYB SAMOLOTOWY prod. Hozay beats
 8. ŁAWKA Z CHŁOPAKAMI prod. matheo
 9. JESTEM STĄD prod. Pedro
 10. BRIEF prod. JUTRO, ON_J
 11. Klucze Do Miasta feat. PaluchSokół, prod. Zebra
 12. mały Świat prod. Pedro
 13. anioły feat. Misia Furtak prod. KIZE
 14. szkoda prod. Bryan
 15. spokójduchaimitacjązbroi prod. Nocny
 16. Szymek Smorąg prod. SVD JXKES
 17. DZISIAJ prod. SHDOW

Niemal dokładnie dwa lata po premierze Uśmiechu, Jan-rapowanie powraca z nowym albumem pt. Bufor. Ta dwuletnia różnica jawi się nie tylko jako naturalna przerwa między kolejnymi wydawnictwami artysty, ale również jako pomost między “czasem przed” a “czasem po”, który każdy z nas przeżył inaczej. Bo rok 2020 a rok 2022 to niemal osobne światy, na które wpływ miały wydarzenia dziejące się poza naszymi możliwościami kontroli, ale także te całkowicie sterowalne, życiowe, bliskie. Bufor jest płytą o odnajdywaniu się w tej nowej rzeczywistości i przechowywaniu wspomnień pomiędzy etapami. Bufor to album o podróży

– głosi opis albumu.

BUFOR – odsłuch krążka

Jan-rapowanie zagra na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Już w dniach 11-13 sierpnia w Płocku odbędzie się kolejna edycja Lech Polish Hip-Hop Festival. Bilety na ten wyjątkowy event znajdziecie w serwisie Biletomat.pl.

Przez ponad dwa lata pracowaliśmy nad tym, abyście otrzymali najlepszy festiwal hip-hopowy w historii. Nie lubimy półśrodków, dlatego w tym roku czekają na Was rewolucyjne zmiany. Line-up wypchany po brzegi (kolejne ogłoszenia artystów już niedługo), nowe sceny, masa stref, dodatkowe pole namiotowe oraz liczne niespodzianki. Do zobaczenia w Płocku. Elooo!

– zapewniają organizatorzy wydarzenia

Czyje koncerty odbędą się na festiwalu oprócz Janka? Jak do tej pory w puli artystów znaleźli się: Tede, Pezet, Bedoes, Białas, Borixon, ReTo, Bisz B.O.K., Fokus, Szpaku, Belmondawg, Janusz Walczuk, Kacperczyk, Gibbs, Smolasty, Miętha, Zetha, Chivas, Oliwka Brazil, Szczyl, Miszel, Opał i Floral Bugs, Bober, Adi Nowak, Lordofon, Sante Synthesi, Vkie, Szymi Szyms, Sitek, Rusina, Kosa, Moli, RIP SCOTTY & LEEO, Asthma, Ćpaj Stajl, Anatom, Czeluść, Kowalczyk x SercaOKI, Kukon, Hodak, Catchup, Miły ATZ, Dwa Sławy, Gruby Mielzky, PRO8L8M, Sokół, Ero JWP, Łajzol, JETLAGZ, Dziarma, Young Igi Zdechły Osa, BARTO KATT, Avi x Louis Villain, Kaz Bałagane, Sarius, Małpa, PlanBe, TUZZA, Spółka ZOO [Frosti, Berson, Włodar, Mario], Feno, Paluch, Słoń, Jeden, Jacuś, Lipa, Joda, Guzior, Kabe. Radzimy nie zwlekać z zakupem wejściówek!

Przeczytaj także: Jan-rapowanie na 8. miejscu najchętniej słuchanych globalnych premier Spotify

Jan-rapowanie wrzucił na swojego Instagrama post, który przedstawia jego koncertowe plany na zbliżające się lato. Sprawdź, gdzie będzie można zobaczyć twórcę. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Koncerty Jana-rapowanie – gdzie i kiedy? […]

Kup bilet na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022!

Biletomat.pl
150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →