Mrozu & Jan-rapowanie - „Dym”

Mrozu i Jan-rapowanie wchodzą, jak w „Dym”. Jest wspólny utwór, będą również koncerty


15 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Mrozu i Jan-rapowanie połączyli siły w nietypowym duecie. Jest nowy, energetyczny kawałek, będą także wspólne występy. Gdzie i kiedy?

Mrozu i Jan-rapowanie w energetycznym połączeniu

Mrozu i Jan-rapowanie zapowiedzieli współpracę kilka tygodni temu, a na jej efekty jak widać nie trzeba było dłużej czekać. Utwór Dym powstał w ramach akcji Jim Beam – Always Welcome i towarzyszącemu jej muzycznemu projektowi Welcome Sessions. A skoro motto zakłada powitanie każdego, to do akcji, której ambasadorem jest Mrozu, dołączył Jan-rapowanie. Wspólny kawałek to jednak nie wszystko, bo panowie także wystąpią razem na scenie. Kiedy i gdzie? Na specjalnych edycjach Letnich Brzmień, które odbędą się dziś, 15 lipca w Łodzi, 21 sierpnia we Wrocławiu oraz 28 sierpnia w Gdańsku.

Zobaczyłem na stories Janka, który rapuje do mojej piosenki Złoto, śpiewanej przez kapelę na ulicy. To był impuls, od którego zaczęła się nasza kolaboracja w ramach Always Welcome. We wspólnym utworze łączymy dwa różne światy, bluesa i starego rock-and-rolla z rapem. To współpraca, w której nikt się nie zamyka na odmienność, a jest poszanowanie stylu i muzyki drugiego artysty. Chcemy się też podzielić tym doświadczeniem z fanami, stąd pomysł, żeby zaprosić ich do udziału w teledysku.

mówi Mrozu

Doświadczenie współpracy z innym artystą jest dla mnie zawsze bardzo cenne, zwłaszcza z kimś spoza świata, w którym się poruszam. Tu ważna jest sztuka kompromisu i bawienia się kontrastami. Łącząc różne gatunki, chcemy dać dużo dobrej muzyki, a przy tym stworzyć coś świeżego, gdzie będzie miejsce na każdego z nas.

dodaje Jan-rapowanie

Utwór wyprodukował Mrozu, zaś miks to dzieło Marcina Borsa. Gitary, perkusję i pianino dograli odpowiednio Robert Cichy, Jerzy Markuszewski i Adam Bieranowski.

Mrozu & Jan-rapowanie – Dym, posłuchaj utworu

Jan-rapowanie na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022

Jan-rapowanie wystąpi na płockim Lech Polish Hip-Hop Festival, który odbędzie się w dniach 11-13 sierpnia. Wejściówki na to wydarzenie możecie kupić w serwisie Biletomat.pl. Jeśli chcecie wybrać się na cały festiwal, to nie zwlekajcie z zakupem. W sprzedaży jest ostatnia pula karnetów. A kto jeszcze wystąpi w Płocku? Line-up jest przepotężny i wygląda następująco: Tede, Pezet, Bedoes, Białas, Borixon, ReTo, Bisz B.O.K., Fokus, Szpaku, Janusz Walczuk, Belmondawg, Kacperczyk, Gibbs, Smolasty, Miętha, Zetha, Chivas, Oliwka Brazil, Szczyl, Miszel, Opał i Floral Bugs, Bober, Adi Nowak, Lordofon, Sante Synthesi, Vkie, Szymi Szyms, Sitek, Rusina, Kosa, Moli, RIP SCOTTY & LEEO, Asthma, Ćpaj Stajl, Anatom, Czeluść, Kowalczyk x SercaOKI, Kukon, Hodak, Catchup, Miły ATZ, Dwa Sławy, Gruby Mielzky, PRO8L8M, Sokół, Ero JWP, Łajzol, JETLAGZ, Dziarma, Young Igi Zdechły Osa, BARTO KATT, Avi x Louis Villain, Kaz Bałagane, Sarius, Małpa, PlanBe, TUZZA, Spółka ZOO [Frosti, Berson, Włodar, Mario], Feno, Paluch, Słoń, Jeden, Jacuś, Lipa, Joda, Guzior, Kabe, QuebonafideKizoMalik MontanaWhite 2115QryGedzPrzyłuOtsochodziO.S.T.R.Łona i WebberDonguraleskoPejaOlszakumpelLubinOliver OlsonWhite WidowPiotr CartmanHRYPAHałastraForevaYangWCKKojot x OxonJerzyk KrzyżykAlcomindzMordor Muzik oraz DeNekstBest, czyli Projekt MŁYN.

Mrozu i Jan-rapowanie połączyli siły w nietypowym duecie. Jest nowy, energetyczny kawałek, będą także wspólne występy. Gdzie i kiedy? Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Mrozu i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →