kadr z klipu do utworu „Supermoce”

Hymn Męskiego Grania 2023 w wykonaniu Igo, Mroza i Vito Bambino już w sieci

Obserwuj nas na instagramie:

Do sieci trafił hymn tegorocznej trasy Męskie Granie 2023 zatytułowany Supermoce w wykonaniu Mroza, Igo i Vito Bambino.

Męskie Granie ma w tym roku wyjątkowe Supermoce

Jeden z najbardziej wyczekiwanych utworów roku już w sieci. Mrozu, Igo i Vito Bambino stojący na czele Orkiestry Męskiego Grania 2023 prezentują hymn tegorocznej trasy zatytułowany Supermoce. Jest on swoistym powrotem do tradycji utworów promujących trasę, po eksperymencie, jakim był zeszłoroczny singiel w wykonaniu Krzysztofa Zalewskiego, Kwiatu Jabłoni i Bedoesa. Energiczny miks funku i rocka zdaje się być idealnym pomysłem na reprezentowanie takiej trasy jak Męskie Granie 2023. Jesteśmy niezwykle ciekawi, jak singiel ten sprawdzi się na żywo wraz z Orkiestrą Męskiego Grania. Na jej czele stanie Bartek Królik, który w przeszłości należał do takich zespołów, jak Sistars, Łąki Łan, Plan B czy Spoken Love.

Męskie Granie Orkiestra 2023 (Igo, Mrozu, Vito Bambino) – Supermoce

Kto wystąpi na trasie oprócz Orkiestry?

Na trasie Męskie Granie 2023, oprócz muzyków należących do Orkiestry, znalazło się wielu znakomitych artystów. Między innymi niespodziewany duet Nosowska-Król, którzy dotychczas nie mieli wspólnych wydań, ale zapowiada się, że szykują na koncerty coś specjalnego. Festiwal zaprosił na scenę również jeden z najważniejszych duetów w historii polskiej muzyki, a więc legendarny duet Kayah i Bregovic. To zresztą nie koniec ciekawych współprac, bo na żywo usłyszymy również Miuosha z Zespołem „Śląsk”.

Na koncertach Męskiego Grania 2023 pojawią się także m.in.: Artur Rojek, Daria Zawiałow, Brodka, Ralph Kaminski, The Dumplings, Zalewski, Fisz Emade Tworzywo, Kacperczyk, Karaś/Rogucki, Szczyl, Ørganek, Piotr Zioła, Paluch feat. Słoń, Kuban, Kaśka Sochacka, WaluśKraksaKryzys, czy Maria Peszek.

Do sieci trafił hymn tegorocznej trasy Męskie Granie 2023 zatytułowany Supermoce w wykonaniu Mroza, Igo i Vito Bambino. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Męskie Granie ma […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →