Brodka i Igo nagrali cover Voo Voo w ramach Męskiego Grania

Obserwuj nas na instagramie:

Myślę sobie, Ż to wariacja na temat Nim stanie się tak, jak gdyby nigdy nic nie było zespołu Voo Voo. Nowa wersja utworu powstała z okazji 15. edycji trasy Męskie Granie.

Klasyk Voo Voo z nieoczywistą inspiracją

Pierwszy dzień wiosny to idealna okazja na wypuszczenie coveru utworu rozpoczynającego się wersu „Myślę sobie, że ta zima kiedyś musi minąć”. Co ciekawe, piosenka z tekstem i muzyką Wojciecha Waglewskiego, nagrana pod koniec lat 80., została zainspirowana… katastrofą elektrowni jądrowej w Czarnobylu. Dobrze znana jest też wersja utworu z 1997 r. z Katarzyną Nosowską na wokalu, która trafiła na płytę Flota zjednoczonych sił Voo Voo.

Brodka i Igo

Teraz czas na nowe – utwór wzięło na warsztat Męskie Granie, od razu zarzekając się, że nie jest to hymn kolejnej edycji, a jedynie niespodzianka dla fanów z okazji 15. edycji trasy. W rolach głównych Brodka (mistrzyni coverów i duetów) i Igo, który jest tu również producentem coveru. Utwór ukazał się pod nowym tytułem, nawiązującym do hasła promocyjnego organizatora trasy: Myślę sobie, Ż.

Monika Brodka w teledysku do „Myślę sobie, Ż”

Przepiękny teledysk

Na pewno warto zwrócić uwagę na teledysk, który towarzyszy singlowi. Reżyserem i autorem scenariusza jest Grajper, a autorem widowiskowych zdjęć Mikołaj Syguda. Gościnnie pojawia się sam Wojciech Waglewski.

Myślę sobie, Ż to wariacja na temat Nim stanie się tak, jak gdyby nigdy nic nie było zespołu Voo Voo. Nowa wersja utworu powstała z okazji 15. edycji trasy Męskie Granie. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i […]

igo

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →