fot. materiały prasowe

Igo wystąpi na Kortowiadzie 2023!


24 stycznia 2023

Podziel się newsem:

Kortowiada 2023 wypełnia swój majowy line-up. Na popularnych olsztyńskich juwenaliach pojawi się Igo!

Na Kortowiadzie 2023 usłyszymy Igo

Igo, a właściwie Igor Walaszek, to artysta z Krakowa, którego najwięcej osób może kojarzyć z duetu Bass Astral x Igo oraz grupy Clock Machine. W swoich projektach wykorzystuje m.in. inspiracje muzyką elektroniczną, rockową czy funkiem.

fot. materiały prasowe

Wiosną Igo wyrusza w kolejną część trasy koncertowej, która promuje jego pierwszy solowy album IGO. Podczas niej usłyszymy różnorodne brzmienia, które łączą jego dotychczasowe muzyczne inspiracje.

IGO – Helena

Przy albumie IGO współpracował z nim między innymi Bartosz Dziedzic, odpowiedzialny za unikalne brzmienia Grandy Moniki Brodki czy krążka Małomiasteczkowy Dawida Podsiadło. Na płycie pojawił się Mróz, Błażej Król czy Natalia Szroeder. Usłyszcie hity z albumu na żywo już w maju na Kortowiadzie!

Kup bilety na olsztyńskie juwenalia Kortowiada 2023

Organizatorzy juwenaliów Kortowiada 2023 przygotowała na wiosnę interesujący line-up. Jeśli podoba wam się muzyka Igo, waszą uwagę może przyciągnąć również Bryska i Michał Szczygieł. Na plaży nad Jeziorem Kortowskim wystąpi też Pezet, który w Olsztynie będzie promować ostatni album Muzyka Komercyjna. Polski rap reprezentują na festiwalu również Gibbs oraz Oki. Tegoroczna Kortowiada odbędzie się między 24 a 27 maja. Bilety na juwenalia w Olsztynie kupicie na stronie Biletomat.pl.

Kortowiada 2023 wypełnia swój majowy line-up. Na popularnych olsztyńskich juwenaliach pojawi się Igo! Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Na Kortowiadzie 2023 usłyszymy Igo Igo, […]

Kup bilety na Kortowiadę 2023!

Biletomat.pl
109 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →