materiały promocyjne

Gibbs kolejnym artystą w line-upie Kortowiady 2023!


10 stycznia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Line-up 62. olsztyńskich juwenaliów Kortowiada 2023 z kolejną gwiazdą. Na plaży kortowskiej zagra autor wielokrotnie platynowych hitów.

Gibbs kolejną gwiazdą na Kortowiadzie 2023!

Ciężko znaleźć w Polsce słuchaczy, którzy nie słyszeliby nigdy ztb, Znikam, a przede wszystkim Pięknego świata. Kariera Gibbsa jest jedną z najbardziej niezwykłych historii polskiego mainstreamu. Po latach produkowania utworów dla takich artystów, jak Ganja Mafia czy Sarius i osiągnięciu ogromnych sukcesów na tym polu, zdecydował się na rozpoczęcie solowej działalności. Zaowocowała ona jednym z najszybszych skoków rozpoznawalności, jakie kiedykolwiek mieliśmy okazję obserwować.

2022 rok przyniósł Gibbsowi aż cztery platynowe płyty, z czego jedną podwójną. Jego utwory grają wszystkie największe stacje radiowe w Polsce. Gibbs miał okazję współpracować na polu wokalnym między innymi z Pezetem czy Kukonem. Jesteście ciekawi jak jeden z największych fenomenów 2022 roku na polskiej scenie muzycznej wypada na żywo? Przyjeżdżajcie w maju do Olsztyna, ponieważ Gibbs jest kolejnym artystą ogłoszonym na Kortowiadzie 2023!

Gibbs x Kiełas – Piękny świat (prod. Gibbs x Druid)

Kup bilety na olsztyńskie juwenalia Kortowiada 2023!

Oprócz Gibbsa podczas tegorocznych olsztyńskich juwenaliów Kortowiada 2023 wystąpią także czołowi przedstawiciele młodej fali popu w Polsce, Bryska i Michał Szczygieł oraz Oki, jeden z najpopularniejszych obecnie raperów w naszym kraju. Jego zeszłoroczny album Produkt47, był jednym z najchętniej słuchanych i najszerzej komentowanych rapowych projektów 2022 roku. Kiedy będzie można zobaczyć ten muzyczny dream team? Kortowiada startuje 24 maja na plaży kortowskiej i trwa aż do 27. Zapowiada się na cztery dni niezwykłej muzycznej zabawy. Bilety na olsztyńskie juwenalia Kortowiada 2023 dostępne są do kupienia na stronie biletomat.pl.

Bryska dołącza do line-upu Kortowiady 2023!

Line-up 62. olsztyńskich juwenaliów Kortowiada 2023 z kolejną gwiazdą. Na plaży kortowskiej zagra autor wielokrotnie platynowych hitów. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Gibbs kolejną gwiazdą na […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →