fotografia promująca utwór „10 lat”

Kortowiada 2023 z kolejnym dużym ogłoszeniem w line-upie


31 stycznia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Do line-upu Kortowiady 2023 dołącza kolejna gwiazda. Podczas tegorocznych olsztyńskich Juwenaliów wystąpi Błażej Król!

7. studyjny album nadchodzi

Kortowiada 2023 po raz kolejny udowadnia nie tylko, że będą prawdopodobnie juwenaliami z najbardziej wypakowanym gwiazdami line-upem w Polsce, ale też, że na olsztyńskiej imprezie znajdzie się coś dla każdego. Do listy artystów, którzy wystąpią na Kortowiadzie dołączył Błażej Król. Wokalista jest w trakcie promocji swojego nadchodzącego, 7. studyjnego albumu zatytułowanego W każdym (polskim) domu. Znajdą się na nim między innymi nagrane wspólnie z Quebonafide Przyszedłem tu…, czy hitowy singiel Miałem już nie tańczyć. Premiera krążka W każdym (polskim) domu 9 lutego. A już końcem maja będziecie mieli okazję sprawdzić, jak na żywo brzmią utwory z nowego albumu, a także jego największe przeboje, jak Te smaki i zapachy, czy z tobą / DO DOMU. Wystarczy, że przyjedziecie do Olsztyna!

Błażej Król, Michał Kush – Miałem już nie tańczyć

Kup bilety na olsztyńskie juwenalia Kortowiada 2023!

Oprócz Błażeja Króla podczas tegorocznych olsztyńskich juwenaliów Kortowiada 2023 wystąpią także czołowi przedstawiciele młodej fali popu w Polsce, Bryska i Michał Szczygieł. Poza tym zobaczymy Gibbsa, autora radiowych hitów Piękny świat i ztb. Pojawi się również legenda polskiego rapu, Pezet, a także Oki, jeden z najpopularniejszych obecnie raperów w naszym kraju. Jego zeszłoroczny album Produkt47, był jednym z najchętniej słuchanych i najszerzej komentowanych rapowych projektów 2022 roku. Kiedy będzie można zobaczyć ten muzyczny dream team? Kortowiada startuje 24 maja na plaży kortowskiej i potrwa aż do 27 maja. Impreza zapowiada się na cztery dni niezwykłej muzycznej zabawy. Bilety na olsztyńskie juwenalia Kortowiada 2023 dostępne są do kupienia na stronie biletomat.pl.

Kortowiada 2023 z kolejnym dużym ogłoszeniem w line-upie

Do line-upu Kortowiady 2023 dołącza kolejna gwiazda. Podczas tegorocznych olsztyńskich Juwenaliów wystąpi Błażej Król! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins 7. studyjny album nadchodzi Kortowiada 2023 po raz kolejny udowadnia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →