kadr z klipu do utworu „ciemność”

Bryska dołącza do line-upu Kortowiady 2023!


03 stycznia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Olsztyńskie juwenalia Kortowiada 2023 z kolejnym dużym ogłoszeniem. Do line-upu dołączyła popowa rewelacja ostatnich miesięcy.

Bryska kolejną artystką na olsztyńskich juwenaliach

Każdy, kto choć w niewielkim stopniu śledzi współczesną polską scenę muzyczną, musiał spotkać się z postacią Bryskiej. Ta niezwykle charakterystyczna i utalentowana młoda wokalistka szturmem wbiła się na największe listy przebojów. Głównie za sprawą remixowanych wersji utworów Mam kogoś lepszego oraz Odbicie. Jej album Moja ciemność, który doczekał się później także wersji deluxe, osiągnął status platynowej płyty, sprzedając się w liczbie przekraczającej 30 tysięcy egzemplarzy.

W marcu tego roku Bryska wyruszy w trasę koncertową, jednak nie będzie to jedyna okazja, by zobaczyć ją na żywo. Piosenkarka została bowiem trzecią zapowiedzianą wokalistką podczas majowej Kortowiady 2023, a więc olsztyńskich juwenaliów, które mogą pochwalić się długą tradycją. Jest to bowiem już 62. edycja tego wydarzenia.

Bryska – mam kogoś lepszego (Skytech Remix)

Kup bilety na olsztyńskie juwenalia Kortowiada 2023!

Oprócz Bryskiej podczas tegorocznych olsztyńskich juwenaliów Kortowiada 2023 wystąpi także inny czołowy przedstawiciel młodej fali popu w Polsce, Michał Szczygieł, autor dwóch dwukrotnie platynowych singli Nic tu po mnie oraz Spontan. Ponadto w Olsztynie wystąpi także Oki, jeden z najpopularniejszych obecnie raperów w naszym kraju, którego zeszłoroczny album Produkt47, był jednym z najchętniej słuchanych i najszerzej komentowanych rapowych projektów 2022 roku. Kiedy będzie można zobaczyć ten muzyczny dream team? Kortowiada startuje 24 maja na plaży kortowskiej i trwa aż do 27. Zapowiada się na cztery dni niezwykłej muzycznej zabawy. Bilety na olsztyńskie juwenalia Kortowiada 2023 są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl.

Bryska dołącza do line-upu Kortowiady 2023!

Olsztyńskie juwenalia Kortowiada 2023 z kolejnym dużym ogłoszeniem. Do line-upu dołączyła popowa rewelacja ostatnich miesięcy. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Bryska kolejną artystką na olsztyńskich juwenaliach Każdy, kto choć […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →