fot. Empik

Bryska nadchodzi z nowym albumem. Jest już jego preorder i tracklista


23 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Po wydanym w zeszłym roku mini albumie przyszedł czas na pierwsze pełne wydawnictwo. Bryska powraca z preorderem i tracklistą nadchodzącego krążka – moja ciemność.

bajek deszcz bryskiej

11 marca do sieci trafiło ostatnie wydawnictwo wokalistki. Utwór bajek deszcz wpadł na platformy streamingowe i w mig zebrał pozytywne recenzje na socialach artystki. Ludzie byli zachwyceni magiczną odsłoną bryskiej, a także jej umiejętnością w przekazywaniu skrytych na pierwszy rzut oka emocji.

bryska – bajek deszcz, posłuchaj!

Za muzykę i słowa utworu odpowiada Bryska, Carla Fernandes, a także Piotr Zborowski, który również odpowiada za produkcję piosenki. Realizacją video zajęło się THEDREAMS Studio, a także Bartosz Kopyt.

moja ciemność nadchodzi

Jak się okazało, utwór był jedną z ostatnich zapowiedzi zbliżającego się albumu bryskiej. Właśnie otrzymaliśmy informację, na którą czekało wielu fanów wokalistki. Dokładnie rok po publikacji w sieci pierwszego singla naiwna możemy w końcu zamówić preorder zbliżającego się albumu moja ciemność, a także zapoznać się z jego tracklistą.

Przeczytaj także: Rytmy Roku 2021: POP – Newcomer Roku, czyli nasze największe nadzieje

Album „moja ciemność” to nie tylko podsumowanie na CD i LP najważniejszych premier bryskiej, ale także ogromna ilość nowej muzyki – zarówno w oryginalnych, jak i zremiksowanych wersjach. Na albumy trafią uwielbiane na koncertach „panika”, „na legalu” czy „neonowe laczki”, które wywołają uśmiech na twarzy największego gbura. To także porcja elektronicznych produkcji na światowym poziomie.

– czytamy w zapowiedzi albumu.
Bryska
Okładka nowego albumu/ fot. empik

Bryska – moja ciemność – tracklista albumu

CD 1:

1. ciemność
2. odbicie (
Mark Neve Remix)
3. bajek deszcz
4. na legalu
5. kręgi w zbożu
6. mam kogoś lepszego (
Skytech Remix)
7. Antarktyda (
prod. sedguy)
8. Burn This Love (
bryska x HAUZ)
9. Narkotyk (
Jordan Banks Remix)
10. jagodowe oczy
11. drama (
MANDEE Remix)
12. uff
13. guma balonowa
14. 🍭
15. ABC (
Gabi Producent dla 🐻)

CD 2:

1. jestem bryska
2. lato (pocałuj mnie) (
MANDEE remix)
3. BFF
4. neonowe laczki
5. panika
6. Burn This Love (
by Alex Parker)
7. nagłos
8. naiwna
9. drama
10. lato (pocałuj mnie)
11. odbicie

Oficjalną datą wydania krążka został 22 kwietnia 2022 roku.

Po wydanym w zeszłym roku mini albumie przyszedł czas na pierwsze pełne wydawnictwo. Bryska powraca z preorderem i tracklistą nadchodzącego krążka – moja ciemność. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →