materiały prasowe

Pezet na Kortowiadzie 2023!


17 stycznia 2023

Podziel się newsem:

Kortowiada 2023 ogłosiła w swoim line-upie kolejną gwiazdę. Tym razem jest to żywa legenda polskiego hip-hopu, Pezet.

Pezet wystąpi na plaży nad Jeziorem Kortowskim

Kortowiada 2023 się nie zatrzymuje! Do już teraz bardzo imponującego line-upu dołączyła jedna z największych żyjących legend polskiego rapu, Pezet. Raper z Ursynowa przyjedzie do Olsztyna promować swój ostatni album Muzyka Komercyjna, który osiągnął status złotej płyty, przekraczając pułap sprzedażowy 15 tysięcy sztuk. Ponadto może pochwalić się złotą płytą za singiel Na cały świat z ostatniej płyty Sokoła, do którego dograł się wspólnie z Quebonafide. Oprócz najnowszych utworów możemy spodziewać się, że usłyszymy także największe hity rapera takie jak Ukryty w mieście krzyk, Re-fleksje, Gdyby miało nie być jutra czy Magenta. Jesteście ciekawi, jak wszystkie te hity wypadają na żywo? Wyciągajcie kalendarz, zanotujcie datę od 24 do 27 maja i przyjeżdżajcie do Olsztyna nad Jezioro Kortowskie!

Pezet – Dom Nad Wodą prod. Auer

Kup bilety na olsztyńskie juwenalia Kortowiada 2023!

Oprócz Pezeta podczas tegorocznych olsztyńskich juwenaliów Kortowiada 2023 wystąpią także czołowi przedstawiciele młodej fali popu w Polsce, Bryska i Michał Szczygieł, ponadto Gibbs, autor radiowych hitów Piękny świat i ztb oraz Oki, jeden z najpopularniejszych obecnie raperów w naszym kraju. Jego zeszłoroczny album Produkt47, był jednym z najchętniej słuchanych i najszerzej komentowanych rapowych projektów 2022 roku. Kiedy będzie można zobaczyć ten muzyczny dream team? Kortowiada startuje 24 maja na plaży kortowskiej i trwa aż do 27. Zapowiada się na cztery dni niezwykłej muzycznej zabawy. Bilety na olsztyńskie juwenalia Kortowiada 2023 dostępne są do kupienia na stronie biletomat.pl.

Kortowiada 2023 ogłosiła w swoim line-upie kolejną gwiazdę. Tym razem jest to żywa legenda polskiego hip-hopu, Pezet. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Pezet wystąpi […]

Kup bilety na Kortowiadę 2023!

Biletomat.pl
109 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →