materiały promocyjne

Igo, Mrozu i Vito Bambino w Orkiestrze Męskiego Grania 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Męskie Granie 2023 ogłasza skład orkiestry. W tym roku ekipa odpowiadająca za covery polskich utworów składa się z samych mężczyzn.

Męskie męskie granie

A więc jest! Poznaliśmy skład Orkiestry Męskiego Grania 2023. Wejdą do niej Vito Bambino, Igo oraz Mrozu. Dla dwóch pierwszych będzie to drugi udział w Orkiestrze. Vito miał okazję wystąpić w niej w 2021 roku wraz z Dawidem Podsiadło i Darią Zawiałow. Natomiast Igo rok wcześniej – w 2020 roku był członkiem Orkiestry również obok Darii Zawiałow, a także Błażeja Króla. „Świeżakiem” w męskograniowej orkiestrze jest natomiast Mrozu. Co ciekawe, każdy z trzech tegorocznych orkiestrantów Męskiego Grania miał już okazję ze sobą współpracować. Mrozu nagrał wspólnie z Vito Bambino hit Za wysoko, natomiast z Igo utwór Styl. Z kolei Vito i Igo podczas Bestsellerów Empiku 2020 wykonali, wraz z Kwiatem Jabłoni, utwór duetu Wzięli zamknęli mi klub. Tegoroczną Orkiestrę prowadzić będzie Bartek Królik. Singiel Orkiestry Męskiego Grania ukaże się 17 maja.

Plakat z członkami Orkiestry Męskiego Grania 2023

Igo, Mrozu i Vito Bambino headlinerami Męskiego Grania 2023

Kto oprócz Orkiestry?

Na trasie Męskie Granie 2023, oprócz muzyków należących do Orkiestry, znalazło się wielu znakomitych artystów. Między innymi duet Nosowska-Król, którzy dotychczas nie mieli wspólnych wydań, ale zapowiada się, że szykują na koncerty coś specjalnego. Festiwal zaprosił na scenę również jeden z najważniejszych duetów w historii polskiej muzyki, Kayah&Bregovic. To zresztą nie koniec ciekawych współprac, bo na żywo usłyszymy również Miuosha z Zespołem „Śląsk”.

Na koncertach Męskiego Grania 2023 pojawią się także m.in.: Artur Rojek, Daria Zawiałow, Brodka, Ralph Kaminski, The Dumplings, Zalewski, Fisz Emade Tworzywo, Kacperczyk, Karaś/Rogucki, Szczyl, Ørganek, Piotr Zioła, Paluch feat. Słoń, Kuban, Kaśka Sochacka, WaluśKraksaKryzys, czy Maria Peszek.

Męskie Granie 2023 ogłasza skład orkiestry. W tym roku ekipa odpowiadająca za covery polskich utworów składa się z samych mężczyzn. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Męskie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →