fot. materiały promocyjne

Zbliża się Co Jest Grane Festival & Women’s Voices Kolektyw!

Podziel się newsem:

Na warszawskim Co Jest Grane Festival zagrają m.in.: Nosowska, Margaret, Mrozu, Rubens i Tymek! Pojawi się też Kolektyw Women’s Voices pod przewodnictwem Pauliny Przybysz. Kolejna edycja już 16-17 czerwca.

Co Jest Grane Festival już w kwietniu

Nadchodzi sezon festiwalowy, a razem z nim Co Jest Grane Festival & Women’s Voices Kolektyw. Park na terenie Ośrodka Wawelska zamieni się w beztroskie miejsce do odpoczynku wśród artystów w otoczeniu zieleni oraz najlepszych food trucków z międzynarodową kuchnią. Wybierz spośród różnych gatunków muzycznych i daj się ponieść brzmieniom – zarówno tym, które dobrze znasz, jak i nowych, wyselekcjonowanych przez gwiazdy polskiej sceny.

Kto zagra na festiwalu?

Jak na razie poznaliśmy kilkoro artystów, którzy zagrają na Co Jest Grane Festival. W czerwcu posłuchacie na pewno Nosowskiej, Margaret, Mroza, Tymka i zespołu Rubens! Tak jak podczas ostatniej edycji, podczas festiwalu pojawi się projekt muzyczny w wykonaniu Kolektywu Women’s Voices pod przewodnictwem Pauliny Przybysz.

W oba festiwalowe dni w programie pojawi się koncert wybranej lokalnej artystki, która przybliży uczestnikom z polską muzykę. Jak zapowiadają organizatorzy, jest to symbolem „eklektycznej kobiecej reprezentacji rodzimej sceny”, a przedstawicielka „zatańczy, zaśpiewa i zjednoczy się w imię wolności kobiet do bycia sobą”. Pojawią się tam artystki, które na co dzień mogą reprezentować inne zainteresowania muzyczne, jednak pod okiem Przybysz połączą siłę w niezwykłym koncercie.

fot. materiały promocyjne

Niezwykły teren wydarzenia

Poza ciekawą selekcją muzyczną festiwalu Co Jest Grane?, zachęca samo miejsce wydarzenia. Odbędzie się na terenie dawnej Skry, a obecnie Ośrodka Wawelska Aktywnej Warszawy.

Położony na granicy trzech dzielnic, ponad 20 hektarów przepięknych, historycznych terenów Warszawy w piątek i sobotę 16 i 17 czerwca stanie się przestrzenią, w której wybrzmi najlepsza polska muzyka.

– czytamy w zapowiedzi Co Jest Grane?.

To piękne miejsce daje energię do dobrej zabawy. W przerwach między koncertami możesz posiedzieć w strefie gastronomicznej i spędzić miło czas w świetnej atmosferze początku lata. Możesz się również rozkręcić w strefach związanych z modą, beauty, czy familijnej, gdzie najmłodsi również znajdą coś dla siebie. Bilety na wydarzenie można kupić na stronie Biletomat.pl.

Na warszawskim Co Jest Grane Festival zagrają m.in.: Nosowska, Margaret, Mrozu, Rubens i Tymek! Pojawi się też Kolektyw Women’s Voices pod przewodnictwem Pauliny Przybysz. Kolejna edycja już 16-17 czerwca. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →