kadr z klipu do utworu „Cudowne lata”

„Cudowne lata” w wykonaniu niespodziewanej żeńskiej ekipy

Obserwuj nas na instagramie:

Natalia Kukulska, Margaret, Mery Spolsky, Bovska i Zalia tworzące kolektyw Babie Lato prezentują singiel Cudowne lata.

Babie Lato – kobieca supergupa

Męskie Granie postawiło w tym roku na zupełnie męski skład, w takim razie przeciwwagę może stanowić Babie Lato. Ekipa w składzie Margaret, Mery Spolsky, Bovska, Zalia pod przewodnictwem Natalii Kukulskiej wydała właśnie singiel Cudowne lata, będący projektem specjalnym festiwalu Santander Letnie Brzmienia. Letnie, delikatnie funkowe brzmienie idealnie wpasowuje się w nadchodzące, letnie miesiące. O samym projekcie w następujący sposób wypowiedziała się Natalia Kukulska:

Stworzenie tego projektu było dla mnie twórczym i muzycznym wyzwaniem. Powiem szczerze, choć bycie na scenie jest wielkim spełnieniem, sama chciałabym być po drugiej stronie i móc doświadczyć tego, co dla Was szykujemy!

Poniżej znajdziecie utwór Cudowne lata, za produkcje którego odpowiadają Archie Shevsky i sama Natalia Kukulska.

Natalia Kukulska ft. Margaret, Mery Spolsky, Bovska, Zalia – Cudowne lata

25 lat na scenie

W zeszłym roku Natalia Kukulska świętowała 25 lat działalności scenicznej. Przy tej okazji wzięła udział w akcji MTV Unplugged i wydała cały album, na którym nie zabrakło zaproszonych gości w postaci Natalii Szroeder oraz Igora Herbuta. Oprócz jej największych hitów tradycyjnie dla cyklu MTV Unplugged znalazł się cover. Wybór padł na utwór Nie ma wody na pustyni Bajmu.

Natalia Kukulska, Margaret, Mery Spolsky, Bovska i Zalia tworzące kolektyw Babie Lato prezentują singiel Cudowne lata. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Babie Lato – kobieca supergupa Męskie Granie postawiło […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →