materiały prasowe

sanah i Igor Herbut nigdy tak pięknie, jak w duecie

Obserwuj nas na instagramie:

W ramach projektu Uczta sanah i Igor Herbut połączyli siły w pięknej i przejmującej piosence, idealnie wpasowanej w dzisiejsze czasy.

sanah i Igor Herbut w duecie dla Ukrainy

Igor Herbut to niewątpliwy ekspert od wywoływania silnych emocji. Nie inaczej jest w przypadku sanah, mimo że artyści poruszają się na nieco innych płaszczyznach. Skumulowanie tych dwóch wrażliwości w jednym utworze nie mogło zakończyć się niczym innym niż prawdziwą eksplozją wzruszenia. Zwłaszcza że utwór niewątpliwie wpisał się w aktualne realia.

Oni cios zadali
Ludzie ze stali
Patrzą ci w oczy
Gdy mówisz dość

Nie trudno doszukać się w tych przejmujących słowach komentarza do sytuacji wojny w Ukrainie. Cały zysk z utworu zostanie zresztą przekazany stowarzyszeniu Siemacha na pomoc dzieciom dotkniętym wojną.

Być częścią to zaszczyt!
Jestem fanem Sanah. Jestem poruszony, że Sanah jest moją fanką.
Razem jesteśmy Waszymi fanami.
Wasze dobre serca są naszą inspiracją.
Wysyłamy Wam miłość muzyką! A Wy wysyłajcie ją dalej, bo tylko miłość ma znaczenie.
Zysk z utworu zostanie przekazany na pomoc dzieciom dotkniętym wojną.
Udostępniajcie. Każde udostępnienie to mała cegiełka pomocy! A razem jesteśmy wielcy

– pisze Igor Herbut.

Zobacz również: Muzyka ponownie łączy, czyli jak artyści jednoczą się wokół Ukrainy [aktualizowane na bieżąco]

sanah i Igor Herbut Mamo tyś płakała
sanah, Igor Herbut – Mamo tyś płakała, okładka utworu

Uczta sanah – coś więcej niż koncerty?

Mamo tyś płakała, wspólny utwór Igora Herbuta i sanah został zainspirowany XIX-wieczną kompozycją Stanisława MoniuszkiPrząśniczka. Co więcej, ze słów sanah wynika, że zapowiadani przez nią ostatnio goście nie tylko uświetnią jej koncerty z nadchodzącej trasy Uczta Tour 2022, ale staną się również częścią muzycznego projektu o tej samej nazwie, którego inauguracją jest właśnie utwór Mamo tyś płakała.

Zobacz więcej: sanah zaserwuje nam muzyczną ucztę w towarzystwie wyśmienitych gości

Uczta — określenie oznaczające miłe spędzanie czasu. To wspólne zasiadanie do stołu, a przy tym stole ludzie mogą się zjednoczyć.
„Uczta” to najważniejszy do tej pory projekt w moim życiu.

Zapraszam Was do swojego stołu — tym razem nie tylko po to, aby dzielić się muzyką, ale przede wszystkim sercem.

Przed Wami utwór „Mamo tyś płakała”, do którego inspiracją była kompozycja S. Moniuszki „Prząśniczka”. Igor, dziękuję Ci, że zechciałeś być jego częścią.

100% zysku z tej piosenki przekazuję stowarzyszeniu Siemacha. Jest to organizacja zaangażowana w pomoc ofiarom konfliktu, a w szczególności dzieciom.
Wszelkie informacje znajdziecie na stronie:
https://www.siemacha.org.pl/
Ukraino, jestem z Tobą całym sercem

– pisze artystka.

sanah i Igor Herbut – Mamo tyś płakała, posłuchaj!

LemON w trasie

6 marca LemON ruszył w trasę koncertową Żadnego końca świata dziś nie będzie z okazji 10-lecia zespołu. Pierwsze z 10 przewidzianych wydarzeń odbyło się w łódzkiej Atlas Arenie. Grupa pojawi się również w takich miastach jak Poznań (13 marca, MTP Pawilon 3A), Katowice (20 marca, Hala Spodek), Gdańsk/Sopot (2 kwietnia, Ergo Arena), Częstochowa (3 kwietnia, Hala HSC), Warszawa (9 kwietnia, COS Torwar), Bydgoszcz (24 kwietnia, Immobile Łuczniczka), Opole (6 maja, Amfiteatr NCPP), Wrocław (13 maja, Hala Stulecia) oraz Zielona Góra (14 maja, Hala CRS). Bilety na wszystkie koncerty, w trakcie których nie zabraknie licznych gości, można nabyć na stronie Biletomat.pl.

W ramach projektu Uczta sanah i Igor Herbut połączyli siły w pięknej i przejmującej piosence, idealnie wpasowanej w dzisiejsze czasy. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie sanah […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →