fot. AKPA

Vito Bambino o sanah: “nie zakończyliśmy jeszcze wspólnego lotu”

Obserwuj nas na instagramie:

Vito Bambino zdradził podczas tegorocznej gali Bestsellerów Empiku, że jego współpraca z sanah prawdopodobnie będzie mieć ciąg dalszy.

Ale jazz!, czyli sanah i Vito Bambino podbijają mainstream

Ale jazz! to bezapelacyjnie jeden z największych przebojów polskiego mainstreamu – nie tylko w minionym roku, ale kto wie, może i w ogóle. Przyszłość zweryfikuje żywotność tego hitu, choć nie ma chyba w Polsce osoby, która nie zna refrenu z hardkorowo padającym deszczem w roli głównej.

Zobacz również: Podsiadło, Vito, Rojek i Kwiat Jabłoni na jednej scenie? Uczta sanah nadchodzi!

Połączenie muzycznych wrażliwości sanah oraz Vito Bambino, choć pozornie mogło wydawać się z dwóch zupełnie innych bajek, okazało się strzałem w dziesiątkę i unikatowym przepisem na muzyczny sukces. Zdaje się, że artyści chcą to wykorzystać i jeszcze nieco podryfować na fali sukcesu swojego duetu.

sanah, Vito Bambino – Ale jazz!, posłuchaj!

sanah i Vito Bambino – to nie koniec ich przebojowej passy!

Vito Bambino, złapany podczas tegorocznej gali Bestsellerów Empiku przez Gabi Drzewiecką, na pytanie o swoje najbliższe plany muzyczne odpowiedział enigmatycznie, choć dość wymownie:

Zuzia i ja nie zakończyliśmy jeszcze wspólnego muzycznego lotu.

Słowa artysty jednoznacznie wskazują na to, że w najbliższej przyszłości możemy spodziewać się kolejnych efektów współpracy Vito Bambino z sanah. Lider Bitaminy szykuje w najbliższym czasie jeszcze kilka innych niespodzianek. Już niedługo światło dzienne ujrzy jego nowy, solowy singiel Maj oraz kawałek stworzony w ramach współpracy z marką Jaguar. Bądźcie czujni!

Zobacz również: Bestsellery Empiku 2021 – znamy zwycięzców

Vito Bambino sanah nowy utwór
Vito Bambino i Stanisław Soyka podczas Bestsellerów Empiku 2022, fot. AKPA

Vito Bambino gościem podcastu Miastosfera

Na kanale IDĘWTANGO wylądował ostatnio kolejny odcinek Miastosfery, podcastu prowadzonego przez NOVIKĘ i Mr. Lexa, których gościem był właśnie Vito Bambino. Artysta opowiedział m.in. o solowym projekcie, pracy z kolegami z Bitaminy oraz odpowiedzialności, która spoczywa na artyście będącym częścią składu Męskiego GraniaVito zdradził również, co dalej z działaniami zespołowymi oraz o czym będzie kolejna solowa płyta. Sprawdźcie!

Vito Bambino zdradził podczas tegorocznej gali Bestsellerów Empiku, że jego współpraca z sanah prawdopodobnie będzie mieć ciąg dalszy. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Ale jazz!, czyli sanah i Vito […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →