fot. Katarzyna Mieszawska

Podsiadło, Vito, Rojek i Kwiat Jabłoni na jednej scenie? Uczta sanah nadchodzi!

Obserwuj nas na instagramie:

sanah zdradziła właśnie nazwiska gości, którzy prawdopodobnie uświetnią jej nadchodzącą, wiosenną trasę koncertową – Uczta Tour 2022!

sanah zaserwuje nam muzyczną ucztę roku?

Wszystko wskazuje na to, że… BĘDZIE SIĘ DZIAŁO. sanah przygotowuje się do swojej nadchodzącej trasy koncertowej i coś czujemy, że to mogą być muzyczne wydarzenia tego roku!

Zobacz również: sanah po cichu ogłosiła nową trasę koncertową. To będzie prawdziwa Uczta!

Jej Uczta Tour zawita do dziesięciu miast w Polsce, gdzie autorka płyt Królowa dram oraz Irenka zaprezentuje swoje show w największych miejscach koncertowych nad Wisłą, takich jak Tauron Arena w Krakowie, Atlas Arena w Łodzi, ERGO Arena w Gdańsku czy COS Torwar w Warszawie.

sanah – Uczta Tour 2022, rozpiska koncertów

sanah koncerty Uczta Podsiadło Vito Bambino Kwiat Jabłoni Artur Rojek
sanah – Uczta Tour 2022

Tajemniczy koncert sanah?

To jednak nie wszystko. Na kanale YouTube artystki pojawił się niepubliczny film zapowiadający trasę Uczta Tour, na którym widzimy liczby od 1 do 10 oraz zacieniowaną “jedenastkę”. Czyżby sanah szykowała jeszcze jeden koncert niespodziankę…?

sanah zdradza gości, którzy wystąpią na Uczta Tour 2022

To wciąż nie koniec niespodzianek od sanah! Artystka wyznała właśnie w swoich mediach społecznościowych, że jest fanką takich artystów, jak Dawid Podsiadło, Vito Bambino, Kwiat Jabłoni, Artur Rojek, Ania Dąbrowska, Grzegorz Turnau czy Igor Herbut. Choć sanah nie mówi wprost, to chyba domyślamy się, o co może chodzić… To najprawdopodobniej lista gości, których usłyszymy i zobaczymy na jej nadchodzących koncertach z trasy Uczta Tour 2022! Pozostaje tylko pytanie, czy każdy z nich pojawi się na innym koncercie trasy czy… Na jednym, wspólnym, nieogłoszonym jeszcze koncercie niespodziance???

sanah koncerty Uczta Podsiadło Vito Bambino Kwiat Jabłoni Artur Rojek
sanah jest fanką Dawida Podsiadło

sanah zdradziła właśnie nazwiska gości, którzy prawdopodobnie uświetnią jej nadchodzącą, wiosenną trasę koncertową – Uczta Tour 2022! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins sanah zaserwuje nam muzyczną ucztę roku? Wszystko […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →