Debiutancki album sanah – „Królowa dram” już dostępny [odsłuch]

Podziel się newsem:

sanah w ekspresowym tempie stała się jedną z najchętniej słuchanych polskich artystek. Dziś ukazał się jej debiutancki album – Królowa dram. Posłuchajcie.

sanah zadebiutowała w 2019 roku EPką Ja na imię niewidzialna mam. Na początku roku, gdy w sieci pojawił się pierwszy singiel Szampan, zapowiadający jej długogrający album, zrobiło się o niej naprawdę głośno.

sanah – Szampan

Utwór Szampan grały wszystkie największe rozgłośnie radiowe i muzyczne stacje telewizyjne. Później artystka podzieliła się kolejnym singlem Melodia, który również okazał się sukcesem.

sanah – Melodia

Początkowo album Królowa dram miał ukazać się pod koniec marca. Jednak ze względu na sytuację związaną z pandemią koronawirusa, artystka zdecydowała się na przełożenie premiery na 8 maja. W międzyczasie wokalistka podzieliła się nowym utworem róże, który powstał w czasie kwarantanny.

sanah – róże

Na tydzień przed premierą płyty, sanah udostępniła tytułowy singiel Królowa dram wraz z teledyskiem.

sanah – Królowa dram

Debiutancki album sanah już dostępny!

Od dziś debiutancki album od sanah jest dostępny w serwisach streamingowych. Możecie go przesłuchać poniżej:

sanah – Królowa dram – odsłuch płyty

 1. Początek
 2. Królowa dram
 3. To ja a nie inna
 4. Siebie zapytasz
 5. Melodia
 6. Szampan
 7. Łezki me
 8. Proszę
 9. Proszę pana
 10. Oto cała ja
 11. 2/10
 12. Sama
 13. Piękno tej niechcianej
 14. Cząstka
 15. Koronki
 16. Idź
 17. Solo
 18. Aniołom szepnij to
 19. Koniec

Jeśli chcielibyście kupić płytę w formie fizycznej, to jest ona dostępna w sprzedaży w czterech wersjach, pod tym linkiem.

sanah w ekspresowym tempie stała się jedną z najchętniej słuchanych polskich artystek. Dziś ukazał się jej debiutancki album – Królowa dram. Posłuchajcie. sanah zadebiutowała w 2019 roku EPką Ja na imię niewidzialna mam. Na początku roku, gdy w sieci pojawił się pierwszy singiel Szampan, zapowiadający jej długogrający album, zrobiło się o niej naprawdę głośno. sanah […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

sanah wystąpi na Enea Spring Break 2020

Biletomat.pl
od 120 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →