sanah także tworzy w domu. Posłuchajcie nowego utworu – „róże”


14 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

sanah w ramach rekompensaty za przełożenie daty premiery debiutanckiej płyty, zaprezentowała zupełnie nowy utwór, który powstał w czasie kwarantanny.

Gdyby wszystko było normalnie, już od ponad dwóch tygodni moglibyśmy zasłuchiwać się w debiutanckim albumie studyjnym od sanahKrólowa dram. Jednak z uwagi na zaistniałą sytuację, artystka zdecydowała się na przełożenie premiery na 8 maja. Swoją decyzję argumentowała między innymi tym, że przygotowała na tę okoliczność wiele niespodzianek, których obecnie nie mogłaby zrealizować.

Nie tylko sanah podjęła taki krok, wielu artystów z uwagi na zamknięte sklepy, odwołane koncerty czy brak możliwości przeprowadzenia akcji promocyjnych, przełożyło premiery swoich nowych wydawnictw. Nam pozostaje cierpliwie czekać.

sanah zaprezentowała nowy utwór, który stworzyła w domu

To oczekiwanie mogą umilić chociażby nowe utwory, co regularnie robi sanah. Miesiąc temu pojawił się singiel Melodia, który znajdzie się na płycie, a teraz artystka podzieliła się nowym utworem, który stworzyła w czasie kwarantanny. Piosence róże towarzyszy teledysk, również nagrany w domowych warunkach. Utworu można słuchać we wszystkich serwisach streamingowych. Sprawdźcie:

sanah – róże

sanah na Enea Spring Break 2020

Jeśli chcecie usłyszeć sanah na żywo, to jedna z okazji nadarzy się we wrześniu podczas poznańskiego festiwalu Enea Spring Break 2020. Karnety na to wydarzenie są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

sanah w ramach rekompensaty za przełożenie daty premiery debiutanckiej płyty, zaprezentowała zupełnie nowy utwór, który powstał w czasie kwarantanny. Gdyby wszystko było normalnie, już od ponad dwóch tygodni moglibyśmy zasłuchiwać się w debiutanckim albumie studyjnym od sanah – Królowa dram. Jednak z uwagi na zaistniałą sytuację, artystka zdecydowała się na przełożenie premiery na 8 maja. […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

sanah wystąpi na Enea Spring Break 2020

Biletomat.pl
od 120 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.