sanah zdradza szczegóły debiutanckiego albumu

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Nadchodzi debiutancki album od sanah. Autorka hitu Szampan właśnie zdradziła tytuł, datę premiery, listę utworów oraz pokazała okładkę płyty. Sprawdźcie szczegóły.

sanah rozpoczęła 2020 rok od wypuszczenia singla Szampan, który od kilku tygodni nie opuszcza list przebojów. Utwór ten zapowiada debiutancki album artystki, który ukaże się już w przyszłym miesiącu. Właśnie poznaliśmy wszystkie szczegóły.

sanah – Szampan

Królowa dram – nadchodzi debiutancki album od sanah

Album nosi tytuł Królowa dram i trafi na półki sklepowe i serwisy streamingowe już 27 marca. Znajdą się na nim już dobrze znane utwory z EPki Ja na imię niewidzialna mam oraz całkiem nowe kompozycje.

sanah – Proszę pana

Artystka w swoich utworach, w warstwie tekstowej łączy poezję z młodzieżowym slangiem. Od strony muzycznej mamy tu do czynienia z łatwo wpadającymi w ucho melodiami, w ciekawych i często nietypowych aranżacjach.

Album ukaże się w czterech wersjach fizycznych: 1CD, 2CD z dodatkowymi utworami, na winylu oraz w limitowanym boxie. Sprawdźcie, jak prezentuje się okładka i tracklista debiutanckiego krążka od sanah:

sanah – Królowa dram – tracklista

sanah - Królowa dram
sanah – Królowa dram – okładka albumu
 1. Początek
 2. Królowa dram
 3. To ja a nie inna
 4. Siebie zapytasz
 5. Melodia
 6. Szampan
 7. Łezki me
 8. Proszę
 9. Proszę pana
 10. Oto cała ja
 11. 2/10
 12. Sama
 13. Koniec

Deluxe

 1. Piękno tej niechcianej
 2. Cząstka
 3. Koronki
 4. Idź
 5. Solo
 6. Aniołom szepnij to

Album we wszystkich wersjach możecie już zamawiać w preorderze tutaj.

sanah na Enea Spring Break 2020

Utworów z debiutanckiej płyty sanah będzie można posłuchać na żywo podczas festiwalu Enea Spring Break 2020 w Poznaniu. Bilety możecie kupić na stronie Biletomat.pl.

Nadchodzi debiutancki album od sanah. Autorka hitu Szampan właśnie zdradziła tytuł, datę premiery, listę utworów oraz pokazała okładkę płyty. Sprawdźcie szczegóły. sanah rozpoczęła 2020 rok od wypuszczenia singla Szampan, który od kilku tygodni nie opuszcza list przebojów. Utwór ten zapowiada debiutancki album artystki, który ukaże się już w przyszłym miesiącu. Właśnie poznaliśmy wszystkie szczegóły. sanah […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Enea Spring Break 2020

Biletomat.pl
od 120 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.