materiały promocyjne

Sanah ogłosiła trasę i od razu ją wyprzedała! Fani błagają o kolejne daty


09 października 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Po trasie stadionowej sanah odwiedzi filharmonie. Bilety na bajkowy tour Poezyje i nie tylko wyprzedały się jak świeże bułeczki.

Bajkowa trasa sanah

Sanah nie próżnuje. Po ogromnym sukcesie jej stadionowej trasy koncertowej Uczta nad Ucztami kilka dni temu ogłosiła nową – Poezyje i nie tylko. Artystka wystąpi w Tarnowie, Zabrzu, Gdańsku, Toruniu, Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi i Szczecinie wiosną 2024 roku. Pokaże tam swój repertuar w bajkowym wydaniu. Pierwszy koncert sanah zapowiedziano na 5 marca w Tarnowie, a ostatni 6 maja w Szczecinie.

„To prawdziwa gratka dla wielbicieli tej bardziej lirycznej strony sanah. Na koncertach na pewno nie zabraknie utworów z płyty sanah śpiewa Poezyje, ale fani będą mogli liczyć także na piosenki z pozostałych albumów. Trasa Poezyje i nie tylko obejmować będzie koncerty w najpiękniejszych salach w Polsce” – zapowiadają organizatorzy.

Przypominamy, że niedawno do sieci trafiło nowe wykonanie utworu Pożegnanie z bajką w wersji sanah, promujące nową Akademię Pana Kleksa – pasuje jak ulał. W 2022 roku wydała również utwór o tytule Bajka z wierszem Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Na plakacie trasy artystka pozuje w czerwonej sukni, łudząco przypominając Bellę z Pięknej i bestii, na tle starego zamku oraz miasta nocą.

Trasa wyprzedana. Jest szansa na kolejne daty

Bilety wyprzedały się zaledwie kilka dni po tym, jak ruszyła sprzedaż. „Jestem onieśmielona prędkością, z jaką zniknęły bilety. Kłaniam się nisko w pas. Dziękuję, że Wy też ze mną na dobre. Jeju, ale miło kochani!!! Bajkowo będzie Was zobaczyć” – napisała sanah na swoim Instagramie.

Fani zdecydowanie nie są zachwyceni. Wiele osób zauważa, że nie mogli pozwolić sobie na taki wydatek i są zdziwieni, że pomimo tego artystce udało się wyprzedać koncerty. „Czekamy na drugie daty” – piszą fani. Jak donosi fanclub sanah, który apelował artystkę o dodanie kolejnych terminów koncertów, artystka zapowiedziała, że się one pojawią.

Po trasie stadionowej sanah odwiedzi filharmonie. Bilety na bajkowy tour Poezyje i nie tylko wyprzedały się jak świeże bułeczki. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Bajkowa trasa sanah Sanah nie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →