Nadchodzi debiutancki album sanah. Posłuchajcie singla „Szampan”


04 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Mamy nadzieję, że szampańskie nastroje Was jeszcze nie opuściły. Jeśli nie, to dobrze się składa, bo swoim szampańskim singlem podzieliła się właśnie sanah!

sanah – jeden z najbardziej wyczekiwanych debiutów na polskiej scenie

sanah to młoda artystka, która dała się już poznać swoimi świetnie przyjętymi singlami takimi jak Cząstka, Bez słów, Siebie zapytasz, Solo, czy Proszę Pana. Najnowszy z nich, projekt nieznajomy nie kłamie to follow up do Dawida Podsiadło, w którym artystka połączyła aż trzy utwory wokalisty.

sanah szybko została okrzyknięta objawieniem 2019 roku i najbardziej oczekiwanym debiutem. Artystka nie zawodzi pokładanych w niej nadziei, a w Nowy Rok wchodzi w bardzo sylwestrowym klimacie.

sanah Szampan

Szampański singiel zapowiadający debiutancki album sanah

Jej najnowszy singiel to utwór Szampan, który jednocześnie zapowiada debiutancki album artystki. Utwór podtrzymuje dotychczasową stylistykę sanah – bardzo dziewczęcą, trochę infantylną i prostą, a jednocześnie pełną liryzmu i romantyczności.

Sanah reprezentuje inteligentny pop pełen emocji, codziennych rozterek, ale i humoru, który pozwala sobie z nimi radzić. Słowa grają tu niebagatelną rolę — wokalistka miesza poezję z młodzieżowym slangiem.

Jesteśmy pewni, że Szampan stanie się przebojem, którego nie zabraknie na żadnej karnawałowej imprezie. Sprawdźcie sami!

Mamy nadzieję, że szampańskie nastroje Was jeszcze nie opuściły. Jeśli nie, to dobrze się składa, bo swoim szampańskim singlem podzieliła się właśnie sanah! sanah – jeden z najbardziej wyczekiwanych debiutów na polskiej scenie sanah to młoda artystka, która dała się już poznać swoimi świetnie przyjętymi singlami takimi jak Cząstka, Bez słów, Siebie zapytasz, Solo, czy […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

sanah wystąpi na Enea Spring Break

Biletomat.pl
od 120 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.