“Projekt nieznajomy nie kłamie”, czyli Dawid Podsiadło w wykonaniu sanah


07 grudnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Wyjątkowy projekt muzyczny ujrzał właśnie światło dzienne. To projekt nieznajomy nie kłamie, czyli ukłon od młodej wokalistki w stronę Dawida Podsiadło.

Dziś można już spokojnie stwierdzić, że Dawid Podsiadło to idol milionów. Wielu go podziwia i chciałoby mu dorównać. Wyprzedaje ogromne sale, bilety na koncerty rozchodzą się w kilka minut, a jego piosenki doczekały się kilkudziesięciu, jak nie kilkuset coverów w najróżniejszych aranżacjach.

leśna muzyka podsiadło
fot. Piotr Tarasewicz

Cover za cover – muzyczna wymiana Dawida Podsiadło i sanah

Swoim coverem podzieliła się również młoda artystka sanah. Tu jednak chodzi o coś więcej, bowiem najpierw to Dawid Podsiadło coverował jej utwór! Podczas trasy Wielkomiejski Tour wokalista na każdym koncercie brał na warsztat jeden utwór, który grał we własnej aranżacji. Podczas jednego z występów wykonał właśnie piosenkę sanahCząstka.

Artystka postanowiła odwdzięczyć się i właśnie opublikowała wyjątkowy cover, w którym tym razem to ona wzięła na warsztat piosenki Dawida i to aż trzy na raz! Składają się one na projekt nieznajomy nie kłamie. Posłuchajcie!

projekt nieznajomy nie kłamie, czyli Dawid Podsiadło w wykonaniu sanah

sanah to młoda wokalistka, która pomału podbija muzyczne sceny. Z pewnością podbiła już serce Dawida Podsiadło, a może i Wasze! Jeśli tak – posłuchajcie jej debiutanckiej EPki – ja na imię niewidzialna mam.

Wyjątkowy projekt muzyczny ujrzał właśnie światło dzienne. To projekt nieznajomy nie kłamie, czyli ukłon od młodej wokalistki w stronę Dawida Podsiadło. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →