“Projekt nieznajomy nie kłamie”, czyli Dawid Podsiadło w wykonaniu sanah


07 grudnia 2019

Podziel się newsem:

Wyjątkowy projekt muzyczny ujrzał właśnie światło dzienne. To projekt nieznajomy nie kłamie, czyli ukłon od młodej wokalistki w stronę Dawida Podsiadło.

Dziś można już spokojnie stwierdzić, że Dawid Podsiadło to idol milionów. Wielu go podziwia i chciałoby mu dorównać. Wyprzedaje ogromne sale, bilety na koncerty rozchodzą się w kilka minut, a jego piosenki doczekały się kilkudziesięciu, jak nie kilkuset coverów w najróżniejszych aranżacjach.

leśna muzyka podsiadło
fot. Piotr Tarasewicz

Cover za cover – muzyczna wymiana Dawida Podsiadło i sanah

Swoim coverem podzieliła się również młoda artystka sanah. Tu jednak chodzi o coś więcej, bowiem najpierw to Dawid Podsiadło coverował jej utwór! Podczas trasy Wielkomiejski Tour wokalista na każdym koncercie brał na warsztat jeden utwór, który grał we własnej aranżacji. Podczas jednego z występów wykonał właśnie piosenkę sanahCząstka.

Artystka postanowiła odwdzięczyć się i właśnie opublikowała wyjątkowy cover, w którym tym razem to ona wzięła na warsztat piosenki Dawida i to aż trzy na raz! Składają się one na projekt nieznajomy nie kłamie. Posłuchajcie!

projekt nieznajomy nie kłamie, czyli Dawid Podsiadło w wykonaniu sanah

sanah to młoda wokalistka, która pomału podbija muzyczne sceny. Z pewnością podbiła już serce Dawida Podsiadło, a może i Wasze! Jeśli tak – posłuchajcie jej debiutanckiej EPki – ja na imię niewidzialna mam.

Wyjątkowy projekt muzyczny ujrzał właśnie światło dzienne. To projekt nieznajomy nie kłamie, czyli ukłon od młodej wokalistki w stronę Dawida Podsiadło. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją […]

Koncerty pop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →