PRO8L3M remiksuje utwór Dawida Podsiadło – słuchamy!


27 listopada 2019

Podziel się newsem:

W najbliższy piątek do sklepów i serwisów streamingowych trafi reedycja płyty Małomiasteczkowy Dawida Podsiadło a już teraz możemy posłuchać jednego z remiksów, który się na niej pojawi. Jest to przeróbka utworu LIS autorstwa duetu PRO8L3M.

Dawid Podsiadło – reedycja płyty Małomiasteczkowy, premiera 29 listopada

Dawid Podsiadło nie przestaje zaskakiwać. Dopiero co ukazała się EPka z utworami nagranymi w wersji akustycznej podczas sesji w Tatrach, a w najbliższy piątek do sieci trafi reedycja wydanej w ubiegłym roku płyty Małomiasteczkowy. Oprócz materiału z podstawowej wersji albumu, znajdzie się na niej 8 dodatkowych tracków. Nie tylko te nagrane akustycznie w górach, ale także remiksy. I to właśnie ich jesteśmy najbardziej ciekawi!

Dawid Podsiadło Małomiasteczkowy reedycja

PRO8L3M remiksuje Dawida Podsiadło

Jeden z remiksów już o północy pojawił w serwisie Spotify. Jest to przeróbka utworu LIS, stworzona przez duet PRO8L3M! Poniżej krótka zapowiedź, która pojawiła się w mediach społecznościowych artystów:

A tutaj już pełna wersja, posłuchajcie:

Dawid Podsiadło – LIS (PRO8L3M remix)

Takie połączenie to gwarancja sukcesu. Dawid Podsiadło to obecnie najpopularniejszy polski wokalista, wszystkie jego koncerty od czasu wydania Małomiasteczkowego wyprzedają się w ciągu kilku minut. Przedstawiciele sceny hip-hopowej, czyli Oskar i Steez z duetu PRO8L3M również biją rekordy, jeśli chodzi o ilości sprzedanych płyt i wyprzedawane trasy koncertowe.

Jak myślicie, czyje, poza PRO8L3Mem, remiksy usłyszymy na reedycji płyty Dawida Podsiadło?

W najbliższy piątek do sklepów i serwisów streamingowych trafi reedycja płyty Małomiasteczkowy Dawida Podsiadło a już teraz możemy posłuchać jednego z remiksów, który się na niej pojawi. Jest to przeróbka utworu LIS autorstwa duetu PRO8L3M. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich […]


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →