Niespodzianki z okazji urodzin „Małomiasteczkowej” płyty Dawida Podsiadło


21 października 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Małomiasteczkowy album skończył właśnie roczek! Z tej okazji Dawid Podsiadło przygotował kolejne niespodzianki - winyl i reedycję.

Dawid Podsiadło rozwiązał chyba worek z niespodziankami. Fani nie mają na co narzekać. Najpierw otrzymaliśmy teledysk do Najnowszego klipu połączony z promocją filmu Nieznajomi, którego Dawid jest koproducentem. Potem do sprzedaży trafiła wyjątkowa kolekcja ubrań z okazji koncertu na Stadionie Narodowym, a ostatnio artysta podzielił się akustycznymi wersjami Matyldy i Najnowszego Klipu nagranymi w pięknej, tatrzańskiej scenerii. Przed nami kolejne nowości!

Dawid Podsiadło – Najnowszy Klip, akustycznie

Małomiasteczkowy na winylu

Przy okazji sprzedaży merchu związanego z koncertem na PGE Narodowym, fani mieli okazję zakupić również Małomiasteczkowy album na winylu. Płyta w tej formie trafiła jakiś czas temu również do regularnej sprzedaży w sklepach. To wyjątkowy gadżet, którego nie może przegapić żaden fan analogowego brzmienia!

dawid podsiadło małomiasteczkowy winyl

Re:Małomiasteczkowy

To jednak wciąż nie wszystko! Dawid właśnie oficjalnie zapowiedział, że pod koniec listopada ukaże się reedycja Małomiasteczkowego, zatytułowana – Re:Małomiasteczkowy. Co będzie zawierała rozszerzona wersja urodzinowego albumu? Kilka akustycznych wersji utworów z oryginalnego wydania, których część już poznaliśmy. Podobnie, jak w przypadku poprzedniego albumu Dawida Annoyance and Disappointment, na reedycji pojawią się także remiksy piosenek.

Urodzinowy Małomiasteczkowy

NASZ MALUCH MA JUŻ LOCZEK!
Jeśli ktoś nie miał okazji przez rok zaopatrzyć się w ten krążek to reedycja to wspaniały moment żeby zaprzyjaźnić się z płytą lub wysłuchać uprzejmie w streamingu. Ze swojej strony życzę albumowi dużo zdrowia i pomyślności z okazji urodzin. To był szalony rok.

My z okazji urodzin Małomiasteczkowego życzymy kolejnych sukcesów na miarę PGE Narodowego i wielu takich szalonych lat!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilety

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.