fot. Instagram @piotr_tarasewicz @dylanwishop

Legendarny koncert Dawida Podsiadły za nami, a w planach kolejne


28 sierpnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

26 sierpnia Dawid Podsiadło zagrał solowy koncert na PGE Narodowym jako pierwszy Polak w historii. „Wieczór do zapamiętania na zawsze” – napisał artysta, który ogłosił kolejne koncerty stadionowe.

Scena 360°, wyprzedany PGE Narodowy i największe hity

80 tysięcy osób pojawiło się w sobotę 26 sierpnia na PGE Narodowym w Warszawie, żeby doświadczyć niezapomnianego show. Dawid Podsiadło nie zawiódł. Od samego początku zachwyciła obrotowa scena, ustawiona w centrum obiektu, do której przymocowane były specjalne ekrany. Gdy zrobiło się ciemno, a na nich pojawiały się mieniące iluminacje oraz efekty, fani byli zachwyceni.

Wśród utworów, które Dawid zagrał na wielkim koncercie, znalazły się jego ostatnie hity z ostatniego albumu Lata DwudziesteWiRUS, POST, czy emocjonalne mori. Wybrzmiały również największe przeboje artysty – Trojkąty i kwadraty, Nie ma fal, Nieznajomy. Utwór O czym śnisz? zaśpiewał z sanah, z którą wykonał również Ostatnią nadzieję. Na scenie z Dawidem pojawił się też Artur Rojek, by wykonać wspólnie piosenkę Myslovitz Długość dźwięku samotności. To nie on zrobił jednak najwięcej zamieszania.

Dawid Podsiadło wyda utwór z Taco

Tak jak przewidywaliśmy przed koncertem, Taco Hemingway był gościem artysty na Narodowym. Słuchacze byli zachwyceni ich duetem w utworze W PIĄTKI LEŻĘ W WANNIE z albumu POCZTÓWKA Z WWA, LATO ’19 oraz zupełnie nową piosenką. Nie została jeszcze oficjalnie wydana, ale to z pewnością kwestia czasu. Przypominamy, że artyści współpracowali również przy utworach SANATORIUM z Rosalie. oraz w remiksie Tamagotchi duetu TACONAFIDE. Jak myślicie, jak będzie nazywać się nowy utwór? W nagraniach dominuje zwrotka „Lato trwało całe lata”.

@lukaszewskiofficial Dawid Podsiadło & Taco Hemingway Stadion Narodowy | Warszawa, 26.08.2023 #dawidpodsiadlo #tacohemingway #stadion #stadionnarodowy #stadionnarodowywarszawa #pgenarodowy #nowyutwór #polskamuzyka #polishmusic #czyznasztenutwór ♬ Małomiasteczkowy – Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło z 3 koncertami stadionowymi w przyszłym roku!

Nie ma wątpliwości, że koncert Podsiadły na stadionie był jednym z najważniejszych wydarzeń w polskiej muzyce rozrywkowej ostatnich lat. Jest to pierwszy polski artysta, który wyprzedał Narodowy. To jednak nie koniec. Dawid Podsiadło zagra trzy kolejne koncerty. Oto daty:

  • 1.06.2024 – Gdańsk – Polsat Plus Arena Gdańsk
  • 15.06.2024 – Poznań – ENEA Stadion
  • 22.06.2024 – Chorzów – Stadion Śląski

Nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących sprzedaży, ale bez wątpienia bilety zejdą jak świeże bułeczki!

materiały promocyjne

26 sierpnia Dawid Podsiadło zagrał solowy koncert na PGE Narodowym jako pierwszy Polak w historii. „Wieczór do zapamiętania na zawsze” – napisał artysta, który ogłosił kolejne koncerty stadionowe. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →