kadr z klipu do utworu „SUPRO”

Tomasz Kot zagrał Taco Hemingwaya w klipie Darii Zawiałow


29 września 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Do sieci trafił klip do wspólnego utworu Darii Zawiałow i Taco Hemingwaya SUPRO. W rolę rapera wcielił się w nim Tomasz Kot.

Taco Kot

Tomasz Kot w ostatnim czasie występuje w rolach, w których niespecjalnie się go spodziewaliśmy. Namaszczony przez Piotra Fronczewskiego został Ambrożym Kleksem w nowej adaptacji Akademii, a teraz wcielił się… w Taco Hemingwaya. Ten zaskakujący zabieg został zastosowany w klipie do utworu SUPRO z najnowszego albumu Darii Zawiałow.

Daria gra w klipie do SUPRO samą siebie natomiast w Taco wciela się właśnie Tomasz Kot i trzeba przyznać, że jest w tym naprawdę dobry. Artystka wyjaśniła, skąd wziął się pomysł na taki zabieg i jak przebiegała współpraca:

Pomysł, aby zaangażować do tego projektu Tomka powstał bardzo spontanicznie. SUPRO jest napisane i zaśpiewane przez nas z lekkim przymrużeniem oka. Zależało nam więc na tym, aby teledysk do tego numeru również nie był brany całkowicie na poważnie.    

Chwilę później wpadliśmy na pomysł „a co by było gdyby Filipa zagrał aktor?”. I w zasadzie od razu przyszedł nam do głowy Tomasz Kot. Razem z Taco ogromnie szanujemy jego postać i kunszt, a poza tym panowie przy pomocy odrobiny charakteryzacji okazało się, że są do siebie zaskakująco podobni!

Tomek – ku mojemu zdziwieniu – zgodził się na udział w klipie praktycznie tego samego dnia, kiedy nieśmiało do niego napisałam i wszedł w to z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem, pomimo wielu zawodowych obowiązków. Jestem przeszczęśliwa i mega dumna z tego, że mogę mieć w jednym projekcie u swego boku dwóch tak wspaniałych artystów!”

Daria Zawiałow – SUPRO (feat. Taco Hemingway)

Do sieci trafił klip do wspólnego utworu Darii Zawiałow i Taco Hemingwaya SUPRO. W rolę rapera wcielił się w nim Tomasz Kot. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Taco Kot Tomasz […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →