kadr z wykonania „Jestem twoją bajką” na Stadionie Narodowym

sanah i Ambroży Kleks wykonali „Jestem Twoją Bajką” na Stadionie Narodowym


11 października 2023

Obserwuj nas na instagramie:

sanah i Tomasz Kot wykonali podczas koncertu na Stadionie Narodowym utwór Jestem Twoją Bajką. Utwór ten znajdzie się w soundtracku do najnowszej adaptacji Akademii Pana Kleksa.

Akademia Pana Kleksa przed dużą publicznością

Akcja promocyjna nowej Akademii Pana Kleksa nabiera rozpędu. Udział sanah w tej produkcji był wiadomy od dawna. Zamieściła bowiem kilka dwa miesiące temu na swoim kanale YouTube’owym snippet coveru wielkiego hitu Zdzisławy Sośnickiej Pożegnanie z bajką, a po sieci krążyły także nagrania koncertowe z wykonania tego utworu w Chorzowie. Następnie otrzymaliśmy pełną wersję singla, który zatytułowano nieco inaczej niż oryginał, a mianowicie Jestem twoją bajką.

Co było niezwykle ciekawe, na początku utworu możemy usłyszeć Tomasza Kota (wcielającego się w Ambrożego Kleksa), śpiewającego pierwsze wersy piosenki. Nie inaczej było podczas koncertu sanah na Stadionie Narodowym w Warszawie. Tomasz Kot przebrany za Ambrożego Kleksa wszedł na scenę i zaintonował utwór Jestem twoją bajką, który następnie wykonała gwiazda wieczoru, sanah. Nagranie z tego wydarzenia znajdziecie poniżej.

sanah i Ambroży Kleks – Jestem twoją bajką („Uczta nad Ucztami” PGE Narodowy 22.09.2023)

Klasyka w nowej adaptacji

Netfliksowa Akademia Pana Kleksa trafi do kin już 5 stycznia 2024 r., a oczekiwania wobec produkcji są ogromne. Film z Piotrem Fronczewskim w roli głównej to bowiem kultowa rzecz, szczególnie dla osób wychowanych w latach 80. i 90., ale nie tylko. W pamięci wielu pozostał między innymi przerażający Golarz Filip, który śnił się dzieciom po nocach. Ciekawym smaczkiem w nowej wersji jest z pewnością fakt, że ponoć sam Fronczewski wyznaczył Tomasza Kota na nowego Ambrożego Kleksa. Ponadto zobaczymy z pewnością zmiany względem pierwowzoru. W nim bowiem do Akademii mogli uczęszczać tylko chłopcy. W nowej adaptacji główny bohater, Adaś Niezgódka, został zastąpiony Adą Niezgódką.

sanah i Tomasz Kot wykonali podczas koncertu na Stadionie Narodowym utwór Jestem Twoją Bajką. Utwór ten znajdzie się w soundtracku do najnowszej adaptacji Akademii Pana Kleksa. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →