instagram @dylanwishop

Taco Hemingway i Iga Lis jako modele Dawida Podsiadły. To zapowiedź?


24 sierpnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Czy to naprawdę Taco Hemingway i Iga Lis? Dawid Podsiadło zaprezentował swój merch koncertowy, a jego modelami jest znana para. Pojawiły się podejrzenia.

Taco Hemingway jako model Dawida Podsiadły

Już w najbliższą sobotę 26 sierpnia na PGE Narodowym zagra Dawid Podsiadło. Artysta zapowiada wydarzenie w swoich mediach społecznościowych, gdzie pokazał również gadżety specjalne.

Z tej okazji wiele mamy emocji, ekscytujących rzeczy, które tam się wydarzą, ajajaj, wśród których znajdziemy to, co przyszedłem ogłosić. Ogłaszam zatem wyjątkowy, powstały specjalnie z okazji stadionowego koncertu MERCH. Zobaczcie jaki śliczny nowy MERCH będzie na stadionie. Uwielbiam takie chwile, gdy mamy nowy MERCH. Całuję Was, tak jak całuję mój piękny nowy MERCH

– pisze Dawid Podsiadło.

Muzyk poinformował, że nawet osoby, które nie mają biletu na koncert, mogą kupić „piękny nowy MERCH” pod stadionem. Uwagę jednak nie skupiła ani bluza, ani skarpetki, ani koszulki, ale wyjątkowi modele, którzy je noszą. Na zdjęciach promocyjnych widzimy między innymi Igę Lis oraz Taco Hemingwaya.

instagram @dylanwishop

O co chodzi?

Filip Szcześniak zostaje modelem? Szczerze wątpimy. To z pewnością mrugnięcie okiem do słuchaczy, którzy dobrze pamiętają wspólny koncert artystów na tym samym stadionie 4 lata temu. Niektórzy fani podejrzewają, że w sobotę na Narodowym Taco Hemingway zagra jeden ze swoich najnowszych utworów. Raper wydał pierwsze od lat solowe single – Makarena Style oraz Gelato. Do drugiej piosenki teledysk wyreżyserowała Iga Lis, którego smaczki opisaliśmy tutaj. Artysta ogłosił również, że dostępny jest już preorder jego nadchodzącego albumu 1-800 OŚWIECENIE.

Club2020 – Open’er Festival 2023 / fot. Szymon Golendzinowski

Czy to naprawdę Taco Hemingway i Iga Lis? Dawid Podsiadło zaprezentował swój merch koncertowy, a jego modelami jest znana para. Pojawiły się podejrzenia. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Taco Hemingway […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →