Dawid Podsiadło i jego tatrzański “Najnowszy Klip”


18 października 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Jak obiecał tak robi! Właśnie ukazał się kolejny akustyczny utwór z Małomiasteczkowej płyty Dawida Podsiadło. Zobaczcie Najnowszy Klip spod samych Tatr!

Przy okazji premiery akustycznej wersji utworu Matylda, Dawid Podsiadło zapowiedział, że w najbliższych dniach ukażą się jeszcze trzy inne piosenki z Małomiasteczkowej płyty nagrane w odświeżonych aranżacjach wśród górzystej scenerii Tatr.

Dawid Podsiadło – Matylda, akustycznie

Najnowszy Klip ma nowy Klip

Kolejna odsłona Leśnej Muzyki Dawida już jest! Tym razem nowych tonacji doczekał się Najnowszy Klip, do którego powstał już wcześniej klip we współpracy z twórcami kinowego hitu ostatnich dni – filmu Nieznajomi. Najnowszy Klip ma jednak nowy klip, w którym możemy podziwiać piękny krajobraz gór. Zobaczcie!

Dawid Podsiadło – Najnowszy Klip, akustycznie

Mam dla Was kolejny utwór, którzy przynoszę z górzystych nagrań. Jeden z moich ulubionych kawałków spośród moich kawałków, mówiąc szczerze.

Dawid Podsiadło - Najnowszy Klip

Leśna Muzyka Dawida Podsiadło

Wszystkie akustyczne wersje utworów Dawida będzie można usłyszeć podczas jego najnowszej trasy Leśna Muzyka, która wystartuje w przyszłym roku i obejmie kilkadziesiąt koncertów w najpiękniejszych salach filharmonii i teatrów w Polsce.

Artysta wraz z rozbudowanym zespołem przygotował specjalne aranżacje swoich piosenek. Dbanie o planetę jest dla niego ważnym i istotnym zagadnieniem, i w trakcie tej właśnie trasy planuje zachęcać fanów do działań mających na celu szerzenie świadomości ekologicznej.

Bilety na te wydarzenia, tradycyjnie już, wyprzedały się w ekspresowym tempie. Mamy nadzieję, że udało się Wam zdobyć swoje!

leśna muzyka podsiadło

fot. Michał Murawski

Jak obiecał tak robi! Właśnie ukazał się kolejny akustyczny utwór z Małomiasteczkowej płyty Dawida Podsiadło. Zobaczcie Najnowszy Klip spod samych Tatr! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Przy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →