Dawid Podsiadło i jego tatrzański “Najnowszy Klip”


18 października 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Jak obiecał tak robi! Właśnie ukazał się kolejny akustyczny utwór z Małomiasteczkowej płyty Dawida Podsiadło. Zobaczcie Najnowszy Klip spod samych Tatr!

Przy okazji premiery akustycznej wersji utworu Matylda, Dawid Podsiadło zapowiedział, że w najbliższych dniach ukażą się jeszcze trzy inne piosenki z Małomiasteczkowej płyty nagrane w odświeżonych aranżacjach wśród górzystej scenerii Tatr.

Dawid Podsiadło – Matylda, akustycznie

Najnowszy Klip ma nowy Klip

Kolejna odsłona Leśnej Muzyki Dawida już jest! Tym razem nowych tonacji doczekał się Najnowszy Klip, do którego powstał już wcześniej klip we współpracy z twórcami kinowego hitu ostatnich dni – filmu Nieznajomi. Najnowszy Klip ma jednak nowy klip, w którym możemy podziwiać piękny krajobraz gór. Zobaczcie!

Dawid Podsiadło – Najnowszy Klip, akustycznie

Mam dla Was kolejny utwór, którzy przynoszę z górzystych nagrań. Jeden z moich ulubionych kawałków spośród moich kawałków, mówiąc szczerze.

Dawid Podsiadło - Najnowszy Klip

Leśna Muzyka Dawida Podsiadło

Wszystkie akustyczne wersje utworów Dawida będzie można usłyszeć podczas jego najnowszej trasy Leśna Muzyka, która wystartuje w przyszłym roku i obejmie kilkadziesiąt koncertów w najpiękniejszych salach filharmonii i teatrów w Polsce.

Artysta wraz z rozbudowanym zespołem przygotował specjalne aranżacje swoich piosenek. Dbanie o planetę jest dla niego ważnym i istotnym zagadnieniem, i w trakcie tej właśnie trasy planuje zachęcać fanów do działań mających na celu szerzenie świadomości ekologicznej.

Bilety na te wydarzenia, tradycyjnie już, wyprzedały się w ekspresowym tempie. Mamy nadzieję, że udało się Wam zdobyć swoje!

leśna muzyka podsiadło

fot. Michał Murawski

Jak obiecał tak robi! Właśnie ukazał się kolejny akustyczny utwór z Małomiasteczkowej płyty Dawida Podsiadło. Zobaczcie Najnowszy Klip spod samych Tatr! Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Przy okazji premiery akustycznej […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →