Nowy, Małomiasteczkowy hit Dawida Podsiadło w wersji akustycznej


15 listopada 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Dawid Podsiadło nie przestaje rozpieszczać swoich fanów i właśnie podzielił się z nimi kolejną piosenką w wersji akustycznej. Tym razem padło na Małomiasteczkowy hit!

Dawid Podsiadło akustycznie

Kto by pomyślał, że tak energetyczny, szybki i przepełniony elektronicznymi rozwiązaniami utwór może zyskać zupełnie nowy, akustyczny wydźwięk. Tak właśnie stało się z pierwszym singlem z ostatniej płyty Dawida Podsiadło – utworem Małomiasteczkowy.

Dawid Podsiadło – Małomiasteczkowy live, posłuchaj!

EPka na żywo, akustycznie zapowiadająca trasę koncertową Leśna Muzyka

Małomiasteczkowy na żywo, akustycznie to kolejny z serii czterech utworów, które powstały w ramach live sesji nagranej w pięknych okolicznościach przyrody w Tatrach. Razem z Matyldą, Najnowszym Klipem oraz Trójkątami i Kwadratami tworzą EPkę. Zapowiada ona przyszłoroczną trasę Dawida – Leśna Muzyka, która ponownie wyprzedała się w kilka minut. Kilkadziesiąt koncertów, które odbędą się w ramach tej trasy będzie utrzymanych właśnie w takim, akustycznym stylu.

ep akustycznie dawid podsiadło

EPki możecie posłuchać w całości we wszystkich serwisach streamingowych.

Re:edycja Małomiasteczkowej płyty Dawida Podsiadło

Dodatkowo już niedługo, 29 listopada do sprzedaży trafi reedycja albumu Małomiasteczkowy, która będzie zawierała właśnie te cztery utwory w akustycznych wersjach oraz remiksy piosenek z ostatniego wydawnictwa Dawida Podsiadło. Album w przedsprzedaży możecie zamawiać już dzisiaj!

małomiasteczkowy

Dawid Podsiadło nie przestaje rozpieszczać swoich fanów i właśnie podzielił się z nimi kolejną piosenką w wersji akustycznej. Tym razem padło na Małomiasteczkowy hit! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →