Dawid Podsiadło z akustyczną wersją utworu „Trójkąty i Kwadraty”


08 listopada 2019

Podziel się newsem:

Dawid Podsiadło zaprezentował trzeci klip z akustycznej sesji nagranej w Tatrach. Tym razem wybór padł na pochodzący z pierwszej płyty singiel Trójkąty i Kwadraty. Posłuchajcie.

Dziś do sieci trafił klip do nowej wersji utworu Trójkąty i Kwadraty, który pochodzi z pierwszej płyty Dawida Podsiadło Comfort and Happiness, wydanej w 2013 roku.

Dawid Podsiadło - Trójkąty i Kwadraty akustycznie

Dawid Podsiadło – Trójkąty i Kwadraty (na żywo, akustycznie)

Utwór w nowej, akustycznej wersji został zarejestrowany podczas sesji w Tatrach. Do tej pory mogliśmy usłyszeć akustyczne wersje dwóch utworów z płyty MałomiasteczkowyMatylda oraz Najnowszy Klip.

Dawid Podsiadło – akustyczna trasa koncertowa Leśna Muzyka

Górskie nagrania promują nadchodzącą trasę koncertową Leśna Muzyka, podczas której artysta planuje zachęcać fanów do działań mających na celu szerzenie świadomości ekologicznej. Wszystkie koncerty wyprzedały się w ciągu kilku minut.

leśna muzyka podsiadło

Dawid Podsiadło – reedycja płyty Małomiasteczkowy. Premiera 29 listopada

To jednak nie wszystko. Akustyczne wersje utworów pojawią się również na reedycji płyty Małomiasteczkowy, której premiera zapowiedziana jest na 29 listopada. Oprócz utworów z podstawowej wersji krążka, na albumie znajdzie się aż 8 dodatkowych tracków. Nie tylko te nagrane akustycznie w Tatrach, ale także remiksy. Płytę możecie zamawiać w preorderze tutaj.

Dawid Podsiadło Małomiasteczkowy reedycja

Przypominamy, że z okazji rocznicy wydania płyty, podstawowa wersja Małomiasteczkowego jest dostępna również na winylu. Więcej o tym pisaliśmy tutaj.

fot. Michał Murawski

Dawid Podsiadło zaprezentował trzeci klip z akustycznej sesji nagranej w Tatrach. Tym razem wybór padł na pochodzący z pierwszej płyty singiel Trójkąty i Kwadraty. Posłuchajcie. Dziś do sieci trafił klip do nowej wersji utworu Trójkąty i Kwadraty, który pochodzi z pierwszej płyty Dawida Podsiadło – Comfort and Happiness, wydanej w 2013 roku. Dawid Podsiadło – […]

Koncerty Pop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →