Dawid Podsiadło ponownie wyprzedał swoją trasę w kilka minut


04 października 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Czy ktoś jest zaskoczony faktem, że bilety na koncerty z trasy Leśna Muzyka Dawida Podsiadło rozeszły się w kilka minut? Nas to już nie dziwi!

Gdy sportowcy po raz wtóry odnoszą jakiś ogromny sukces – w mediach często obserwujemy nagłówki wykrzykujące ZNOWU TO ZROBIŁ! Taki okrzyk możemy również odnieść do Dawida Podsiadło – zdecydowanie najpopularniejszego aktualnie polskiego wokalisty, który kolejny raz błyskawicznie wyprzedał swoją trasę koncertową.

leśna muzyka podsiadło
fot. Piotr Tarasewicz

Dawid Podsiadło – trasa koncertowa Leśna Muzyka

Dzień przed regularną sprzedażą biletów na Leśną Muzykę odbyła się przedsprzedaż. Już podczas niej trudno było zdobyć bilety na koncerty Dawida Podsiadło. W związku z tym artysta poinformował, że do sprzedaży regularniej trafią bilety na dodatkowe wydarzenia.

Łącznie Leśna Muzyka obejmuje 31 widowisk w 16 miastach, z czego 2 koncerty odbędą się w warszawskim Torwarze, 2 w krakowskim Centrum Kongresowym ICE i kolejne 2 w NOSPR w Katowicach.

dawid podsiadło koncerty

Kolejna rekordowa sprzedaż koncertów Dawida Podsiadły

Jednak ani tak duże obiekty ani podwojenie większości koncertów nie pomogły zadowolić wszystkich fanów Dawida Podsiadło, którzy chcieli zobaczyć swojego idola na żywo. Ponad 30 tysięcy dostępnych biletów, podobnie jak w przypadku trasy Wielkomiejski Tour, wyprzedało się w zaledwie kilka minut. Artysta jednak uspokaja:

Tak to niestety jest, że jak biletów jest mniej niż chętnych to nie wszystkim się udaje. Nie da się tego prościej wytłumaczyć niestety i nie ma w tym niczyjej winy. Mam nadzieje, a nawet pewność, że będziemy mieli jeszcze nie jedną okazję do spotkań koncertowych także z tymi, którzy tym razem nie mieli szczęścia i nie zdobyli biletów. Leśna Muzyka z założenia ma być kameralna ale obiecuje że koncertów w przyszłym roku będzie więcej- planujemy kolejne trasy, mamy kolejne pomysły. Damy Wam znać i z radością Was ugościmy najlepiej jak umiemy.

Serdecznie gratulujemy Dawidowi kolejnego ogromnego sukcesu i wyczekujemy zapowiadanych ogłoszeń!

leśna muzyka podsiadło

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także