archiwum prywatne rozmówcy

Założyciel fanklubu sanah: „Jest damską wersją Dawida Podsiadły


11 października 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Jaką kawkę pije Sebastian, największy fan sanah? Który utwór nie należy do jego ulubionych? Na te oraz inne pytania odpowiedział nam w rozmowie z cyklu Od fanów dla fanów.

Kilka pytań do wiernego fana sanah

„W sanah najbardziej urzekła mnie jej skromność oraz jej odwaga” – mówi Sebastian Oksińciuk, wierny fan sanah i założyciel jej fanklubu. Wbrew temu, co przekazuje o sobie sama wokalistka. „Mówi, że jest nieśmiała i nie ma odwagi. Moim zdaniem miała jej bardzo dużo, żeby być sobą” – twierdzi fan. Według niego uwaga wokół artystki skupia się wokół jej twórczości, a nie „prywaty”, co bardzo docenia on, jak i wiele innych słuchaczy.

Fan ma również ciekawe spostrzeżenia, co do inspiracji artystki. „sanah porównałbym do Dawida Podsiadły, Lany Del Rey i Taylor Swift” – mówi Sebastian. „sanah jest damską wersją Dawida Podsiadły”. Zapytaliśmy Sebastiana w ramach rozmowy z cyklu Od fanów dla fanów o kilka rzeczy, nawiązujących do utworów artystki.

Sebastian z sanah / materiały rozmówcy

Najgorszy utwór i ciekawe fanty od sanah

Jaka kawka na wynos? Niesłodzone cappuccino. Jeśli miałby wybierać między kolońską a szlugami, wybiera to pierwsze. Ten utwór z drugiego albumu studyjnego sanah pt. Irenka nie jest jednak jego ulubionym etapem twórczości artystki. Najlepiej wspomina trasę Bankiet u sanah Tour, którą wykonała z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej pod dyrygenturą Przemysława Piotra z udziałem Silesian Chamber Choir Ad libitum. „Osobiście najmniej przepadam za utworem Ale Jazz!. Jednak wiem, dlaczego powstał, po prostu go nie włączam”. Mowa o singlu, na którym pojawił się również Vito Bambino, ze słynnym wersem „hardkorowo pada deszcz”, a Sebastian na pewno miał na myśli luźny, wpadający w ucho charakter utworu.

Każdy najwierniejszy fan ma w swoim domowym skarbcu coś związanego z artystą lub artystką, czego nie ma nikt inny. Sebastian może pochwalić się grafiką wykonaną sitodrukiem z sanah oraz podpisane przez nią zdjęcie, które wygrał po trasie No Sorry Tour. W swojej kolekcji Sebastian miał oczywiście obrandowane przez nią kabanosy i kawę. Szczegóły zobaczycie w naszej rozmowie.

Od fanów dla fanów – Sebastian, fan sanah

Od fanów dla fanów — 10 lat Biletomatu!

Minicykl wideorozmów Od fanów dla fanów z największymi fanami największych polskich artystów stanowią część obchodów 10-lecia Biletomat.pl. Fani czołowych polskich artystów opowiadają w nim o swojej pasji i miłości do muzyków oraz ich twórczości. Oprócz tego, z okazji jubileuszu Biletomat.pl przygotował między innymi także Największą mapę polskich festiwali, która może być bardzo pomocna w trwającym sezonie festiwalowym.

Jaką kawkę pije Sebastian, największy fan sanah? Który utwór nie należy do jego ulubionych? Na te oraz inne pytania odpowiedział nam w rozmowie z cyklu Od fanów dla fanów. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →