sanah prezentuje nową „Melodię” – posłuchajcie

Podziel się newsem:

sanah prezentuje kolejny utwór, który sprawia, że fani znów się rozpływają nad jej niesamowitym talentem. O co chodzi z sanah?

Skąd się wziął fenomen sanah?

O tej dziewczynie zrobiło się ostatnio bardzo głośno i wielu może się zastanawiać co stoi za tak nagłym sukcesem (który z pewnością jeszcze urośnie!) tej dziewczyny. Mocną stroną artystki jest z pewnością zgrabne łączenie świata alternatywy z mainstreamem. Jej ostatni singiel – Szampan można usłyszeć w największych stacjach radiowych, a jednocześnie nad talentem wokalistki rozpływają fani mniej komercyjnej muzyki.

sanah skrada serca kolejnym fanom swoją bezpośredniością przekazu, w której jest jednocześnie bardzo subtelna. Jej utwory są do granic przepełnione emocjami i nostalgią, jednocześnie sanah nie boi się zagrać dowcipem, czy ironią. Przede wszystkim stawia na szczerość i prostotę, a odbiorcy z łatwością identyfikują się z treścią jej piosenek.

sanah – muzyczna nadzieja 2020 roku

Tę tezę potwierdza najnowszy utwór zapowiadający debiutancki album sanahMelodia. To kompozycja, w której znajdziecie wszystko to, co w sanah najlepsze. Dodatkowo nad warstwą muzyczną artystka pracowała w tym przypadku z Bogdanem Kondrackim – producentem współpracującym m.in z Dawidem Podsiadło, czy Darią Zawiałow. Posłuchajcie i spróbujcie się nie wzruszyć!

Melodia – posłuchajcie najnowszego utworu sanah

Debiutancki album sanah ukaże się już za chwilę, a potem – koncerty!

Debiutancki album sanah ukaże się 27 marca 2020 roku. Po premierze artystka planuje zaprezentować swój najnowszy materiał podczas koncertów. Jeden z nich odbędzie się w ramach festiwalu Enea Spring Break w Poznaniu. Bilety na to wydarzenie znajdziecie na Biletomat.pl!

sanah spring break

sanah prezentuje kolejny utwór, który sprawia, że fani znów się rozpływają nad jej niesamowitym talentem. O co chodzi z sanah? Skąd się wziął fenomen sanah? O tej dziewczynie zrobiło się ostatnio bardzo głośno i wielu może się zastanawiać co stoi za tak nagłym sukcesem (który z pewnością jeszcze urośnie!) tej dziewczyny. Mocną stroną artystki jest […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

sanah wystąpi na Enea Spring Break 2020

Biletomat.pl
od 120 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.