Trzeci singiel z najnowszej płyty Darii Zawiałow – zobacz klip do “Hej Hej!”

Obserwuj nas na instagramie:

Daria Zawiałow wybrała kolejny singiel z jej ostatniego albumu – Helsinki. Do utworu Hej Hej! powstał także przejmujący teledysk.

Helsinki, czyli najnowszy album młodej wokalistki Darii Zawiałow, ukazał się 8 marca tego roku. Jeszcze przed premierą płyty poznaliśmy dwa pierwsze single – Szarówka i Nie Dobiję Się Do Ciebie. Teraz czas na kolejny – Hej Hej!

“Hej Hej!” to prawdziwe oblicze świata, który obecnie nas otacza. Tekst utworu opowiada o tym, że życie jest krótkie i ulotne, a ludzie zbyt pochłonięci sobą, nie zdają sobie z tego sprawy. Biegną za pieniądzem, zaślepieni swoją chciwością, zapominając o wartościach, które dla każdego człowieka powinny być najważniejsze.

Do utworu powstał także klip. Obraz został wyprodukowany ponownie przez PSYCHOKINO, którego ekipa jest także odpowiedzialna za teledysk do Szarówki. Również za reżyserię odpowiada ta sama osoba – Dorota Piskor. Klip porusza problem współczesnej ery smartfonów, przez którą ludzie zatracają kontakt z rzeczywistością, w efekcie czego coraz częściej dochodzi do wypadków.

Daria pod koniec kwietnia zakończyła trasę koncertową promującą najnowszy album. Jednak latem będzie można ją zobaczyć podczas wielu letnich festiwali i juwenaliów.

Daria Zawiałow wybrała kolejny singiel z jej ostatniego albumu – Helsinki. Do utworu Hej Hej! powstał także przejmujący teledysk. Helsinki, czyli najnowszy album młodej wokalistki Darii Zawiałow, ukazał się 8 marca tego roku. Jeszcze przed premierą płyty poznaliśmy dwa pierwsze single – Szarówka i Nie Dobiję Się Do Ciebie. Teraz czas na kolejny – Hej Hej! […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →