Daria Zawiałow podsumowuje Helsinki Tour


16 kwietnia 2019

Podziel się newsem:

13 kwietnia, koncertem we Wrocławiu, zakończyła się trasa promująca najnowszy album Darii Zawiałow – Helsinki. 

Płytę zapowiadał singiel Szarówka, do którego powstał wzruszający teledysk poruszający problem porzucania psów. Klip obecnie ma już prawie 2 miliony wyświetleń na YouTube.

Premierze teledysku towarzyszył szereg akcji, mających na celu wsparcie schronisk i adopcji zwierząt. Daria, na swoim Facebooku, zorganizowała zbiórkę pieniędzy na rzecz fundacji „Przytul Psa”. W ciągu tygodnia zebrano sumę ponad 2 tysięcy złotych, co dwukrotnie przekroczyło zakładaną pierwotnie kwotę.

Artystka wsparła również schronisko w Korabiewicach, gdzie wspólnie z przyjaciółmi udało jej się zebrać pieniądze potrzebne do zbudowania domku dla psów.

Ogromnym sukcesem okazała się także akcja przeprowadzona z inicjatywy Oficjalnego Fanklubu Darii Zawiałow, który zorganizował zbiórkę karmy podczas trasy koncertowej. Łącznie, dzięki tej akcji, podczas 16 koncertów, udało się zebrać ponad 2 tony jedzenia.

Ponadto ludzie przynieśli 160 koców oraz całą masę przysmaków, witamin, zabawek, ubranek, smyczy, obroży, szelek, misek, legowisk, szamponów dla psów a nawet domek dla kota. Wszystko zostało przekazane lokalnym schroniskom.

Bardzo szanujemy takie akcje!

13 kwietnia, koncertem we Wrocławiu, zakończyła się trasa promująca najnowszy album Darii Zawiałow – Helsinki.  Płytę zapowiadał singiel Szarówka, do którego powstał wzruszający teledysk poruszający problem porzucania psów. Klip obecnie ma już prawie 2 miliony wyświetleń na YouTube.  Premierze teledysku towarzyszył szereg akcji, mających na celu wsparcie schronisk i adopcji zwierząt. Daria, na swoim […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Enea Spring Break 2019

Biletomat.pl
105 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.