fot. materiały prasowe

Daria Zawiałow i Sokół opowiedzą wam, kim jest „Laura


25 listopada 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Daria Zawiałow powraca z nową muzyką. Do singla zatytułowanego Laura zaprosiła legendę polskiej sceny rapowej, Sokoła.

Z legendą rapowej sceny

Choć to nie pierwsza rapowa współpraca Darii Zawiałow (poprzednio działała z Quebonafide, Kukonem i schafterem), z pewnością jest najbardziej zaskakująca. Zaproszenie legendy polskiej sceny hip-hopowej do wspólnego utworu z pewnością należy traktować jako osiągnięcie, a tak powinniśmy otwarcie mówić o Sokole. Utworowi Laura towarzyszy klip w reżyserii Nastazji Gonery, produkcji Julka Tałandziewicza i Gosi Turek.

Daria Zawiałow feat. Sokół – Laura

Wojny i Noce Deluxe

Po wydaniu w czerwcu zeszłego roku swojego trzeciego legalnego albumu, Wojen i nocy, Daria Zawiałow wraca z wersją deluxe. Zawierać będzie ona cztery dodatkowe utwory: Wydaną dziś Laurę, nagranego z Kukonem Batmana, który pojawił się na albumie rapera, Rough n’Gentle, koncertowy cover Dreams The Cranberries wykonany wspólnie z Natalią Szroeder, a także całkiem nowe demo song. Ponadto wersja deluxe będzie miała także zupełnie nową okładkę. Premiera poszerzonych Wojen i Nocy już 6 grudnia. Podstawowa wersja albumu przyjęła się świetnie. Przyniosła artystce Fryderyki w kategorii Artystka roku oraz Team kompozytorski roku. Album ponadto zdążył pokryć się platyną i gości na liście najlepiej sprzedających się albumów w Polsce (OLiS) już ponad 40 tygodni! A jak my pisaliśmy o ostatnim albumie Darii Zawiałow? Sprawdźcie recenzję Weroniki Szymańskiej na łamach naszego portalu (fragment znajdziecie poniżej):

Wszyscy chcieli mieć Darię rockową albo przynajmniej wciąż alternatywną, ale jakie byłoby w tym zaskoczenie? Może, co najwyżej, chwilowe połechtanie swojego wewnętrznego, małego dziecka, które krzyczy: „ja chcę!”. Daria na nowym albumie poszła po swoje, zupełnie na przekór wszelkim oczekiwaniom, pewnie po drodze sporo ryzykując i może ostatecznie dobrze zrobiła. Zresztą, „niesłuchanie wszystkich wokół” to jej drugie imię i do tej pory zawsze jej się opłacało. Chyba nie warto zatem zmieniać czegoś, co działa.

Okładka Daria Zawiałow – Wojny i noce deluxe

Daria Zawiałow i Sokół opowiedzą wam o „Laurze”

Daria Zawiałow powraca z nową muzyką. Do singla zatytułowanego Laura zaprosiła legendę polskiej sceny rapowej, Sokoła. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Z legendą rapowej sceny Choć to nie pierwsza […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →