fot. Magda Halicka

Daria Zawiałow – więcej, więcej, więcej! Są nowe daty koncertów


06 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Daria Zawiałow właśnie zapowiedziała drugą część trasy Metropolis… Wojen nie będzie. Tym razem nie pominęła stolicy.

Daria Zawiałow – coś się kończy, coś się zaczyna

Na początku sierpnia artystka ogłosiła, że jesienią ruszy w trasę, która już definitywnie będzie zwieńczeniem ery Wojen i nocy. Zapowiedziała wówczas dwanaście koncertów w całej Polsce, lecz co zaskakujące, na owej liście zabrakło wielu miast, gdzie Darię Zawiałow przyjmowano z niezwykłym entuzjazmem. Trasa nie obejmowała między innymi Krakowa (teraz się tam pojawi, a bilety na to wydarzenie możecie znaleźć w Biletomat.pl), Olsztyna czy Poznania, nie mówiąc o Warszawie, gdzie w zeszłym roku odbywał się huczny finał jej poprzedniego tournée.

Fanom brakowało kilku przystanków i na szczęście artystka wzięła to pod uwagę. Dziś na jej profilach w mediach społecznościowych pojawiła się nowa rozpiska, zaktualizowana o kolejne przystanki, w których zabrzmi Metropolis… Wojen nie będzie.

Przeczytaj: Ani rockowa, ani popowa. Awangardowa Daria Zawiałow na nowym albumie Wojny i Noce – recenzja

daria zawiałow metropolis wojen nie będzie trasa koncerty bilety
fot. materiały prasowe

Metropolis… Wojen nie będzie, czyli wyjście z pompą

Zbliżająca się jesienno-zimowa trasa koncertowa być może będzie jedną z ostatnich okazji, by w najbliższym czasie zobaczyć Darię Zawiałow na żywo. Artystka przy okazji obwieszczenia swego tournée zapowiedziała, że po jego zakończeniu na chwilę zniknie, by pracować nad nową muzyką.

Koncerty na pożegnanie to dobry wabik, szczególnie że ta odsłona Wojen i Nocy będzie inna niż poprzednia, mroczniejsza i pełna niespodzianek. Artystka nie kryje się z tym, że na scenie spodziewa się gości i że zrobi prawdziwe show – większe niż kiedykolwiek.

Daria Zawiałow – Metropolis (Official Audio)

Daria Zawiałow właśnie zapowiedziała drugą część trasy Metropolis… Wojen nie będzie. Tym razem nie pominęła stolicy. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Daria Zawiałow – coś się kończy, coś się […]


ZOBACZ: Daria Zawiałow – Wojny i Noce Tour, finał trasy na Torwarze [fotorelacja]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →