fot. Maciej Kaczanowski

Daria Zawiałow zawiesza koncertowanie i żegna się trasą „Metropolis… wojen nie będzie”


10 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Daria Zawiałow i scena były do tej pory jak ogień i woda i nic nie zapowiadało nam tego, że taka kolej rzeczy mogłaby się zmienić. A jednak.

Pożegnanie koncertów nadchodzi

Daria Zawiałow za pośrednictwem Facebooka poinformowała swoich fanów, że jej jesienna trasa zamykająca etap Wojen i Nocy będzie na ten moment ostatnią z planowanych przez nią tourów. Wokalistka ma zamiar odsunąć się w cień, by dopracować nadchodzącą twórczość, a także skupić się nieco na swoim życiu prywatnym, a przede wszystkim na zrobieniu… prawka!

Całość wpisu artystki możecie przeczytać poniżej:

Kochani. Oto pierwsza pula miast, która znajdzie się na naszej jesiennej trasie. Jest to trasa bardzo wyjątkowa, która będzie pożegnaniem z etapem „Wojen i Nocy”, a także chwilowym pożegnaniem z koncertami. Tak jak zapowiadałam, udaję się na chwilową przerwę, podczas której skupię się na tworzeniu Darki vol. 4. No i zrobię w końcu prawko.

Podczas koncertów usłyszycie utwory ze wszystkich trzech albumów, będą niespodzianki, będą goście i będzie … bardzo mrocznie. 🥀💀

Bilety w sprzedaży od 11 sierpnia. Pozostałe miasta ogłosimy wkrótce. Gdzie byście chcieli nas zobaczyć??!!! ♥️

– pisze na swoim Facebooku wokalistka.

Przeczytaj także: Natalia Szroeder razem z Darią Zawiałow domyka erę Pogłosu singlem Czyj sen dziś śnisz?

Daria Zawiałow
fot. Facebook wokalistki

Jak więc widzimy na powyższej grafice, Daria Zawiałow odwiedzi jeszcze w trakcie swojej jesiennej trasy: Kalisz, Gdańsk, Elbląg, Bielsko, Wrocław, Nysę, Lublin, Rzeszów, Szczecin, Częstochowę, Toruń i Kielce. Fani wokalistki mogli również komentować post swoimi propozycjami i nazwami kolejnych miast. Wśród nich padła oczywiście Warszawa, a także Poznań, które wokalistka potwierdziła.

Daria Zawiałow i scena były do tej pory jak ogień i woda i nic nie zapowiadało nam tego, że taka kolej rzeczy mogłaby się zmienić. A jednak. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


ZOBACZ: Daria Zawiałow – Wojny i Noce Tour, finał trasy na Torwarze [fotorelacja]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →