fot. kadr z teledysku „Czyj sen dziś śnisz?”

Natalia Szroeder razem z Darią Zawiałow domyka erę „Pogłosu” singlem „Czyj sen dziś śnisz?”


05 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Natalia Szroeder zamyka swój Pogłosowy etap muzycznej kariery singlem Czyj sen dziś śnisz?, w którym wokalistce towarzyszy Daria Zawiałow.

Pogłos dalej rezonuje

Przez ostatnie lata zaobserwowaliśmy niesamowity przeskok i połączenie się rynków muzyki popowej i alternatywnej. Przy okazji niektórych artystów ciężko jednak było nie dostrzec tego, że stanie w rozkroku między tymi dwoma światami było naprawdę ciężkim zadaniem. Obawy te pojawiły się również przy okazji zapowiedzi nowego albumu Natalii Szroeder, która kreowała nam go, jako dojrzalszą i bardziej świadomą w jej muzycznym dorobku część kariery. Jak się jednak okazało, były one zupełnie niepotrzebne, ponieważ wokalistka dowiozła nam topowy album 2021 roku.

Pogłos okazał się prawdziwym majstersztykiem, który trafił do serc wielu. O jego pierwszym odsłuchu napisała w swoim tekście moja redakcyjna koleżanka Weronika Szymańska:

Gdy usłyszałam pierwsze dźwięki gitary w utworze Późne godziny, zatrzymałam się, rzuciłam wszystko, co robię i stojąc tak, jak przysłowiowy słup soli, z ogromnym skupieniem wsłuchiwałam się w każde kolejne dźwięki tej kompozycji. […] W takich momentach wiem, że mam do czynienia z prawdziwą sztuką. Z muzyką, która trafia w najczulsze punkty i sprawia, że absolutnie nie żal mi poświęconego jej czasu. Z albumem, który „coś” mi robi.

I ciężko się z tym nie zgodzić. Drugi album w karierze Szroeder jest projektem kompletnym i idealnie wyważonym, a także umiejącym zabrać nas w najgłębsze zakamarki naszych własnych przemyśleń. To bardzo powolnie wlewająca się do serc prywata Natalii, z którą każdy z nas może się po prostu utożsamić.

Przeczytaj także: Natalia Szroeder – nowe Osiedle nieoficjalną częścią Pogłosu

Natalia Szroeder osiedle
fot. Dagmara Szewczuk

Nic więc dziwnego, że stale rezonuje on w karierze wokalistki, która uraczyła nas właśnie jego finalnym już etapem. Tym razem u jej boku stanęła dobra przyjaciółka – Daria Zawiałow – która do nowego numeru wplotła kilka swoich alternatywnych korzeni. Tej piosenki musicie posłuchać!

Natalia Szroeder, Daria Zawiałow – Czyj sen dziś śnisz? – posłuchaj!

Za reżyserię teledysku odpowiada Marta Brodacka.

Natalia Szroeder zamyka swój Pogłosowy etap muzycznej kariery singlem Czyj sen dziś śnisz?, w którym wokalistce towarzyszy Daria Zawiałow. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Pogłos dalej […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →