fot. Dagmara Szewczuk

Natalia Szroeder jeszcze bardziej szczera niż dotychczas


27 sierpnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Natalia Szroeder ponownie zachwyca. Jej najnowszy singiel Para to najbardziej szczera i osobista piosenka w dyskografii artystki.

Nowa jakość Natalii Szroeder

Natalia Szroeder dość wyraźnie zaznaczyła, że jej nadchodzący album będzie zupełnie nowym początkiem. Tę muzyczną metamorfozę rozpoczął zeszłoroczny singiel Pestki, a szczególnie podkreślił kolejny – Powinnam?, w którym artystka rozprawiła się z ciemnymi stronami swojej kariery i bycia na celebryckim świeczniku.

Natalia Szroeder – Powinnam?

Potem ukazały się przejmujące i wzruszające Przypływy, w których obok Natalii usłyszeliśmy również Ralpha Kaminskiego. Jeśli jednak komuś wydawało się, że do tej pory Natalia Szroeder wspięła się już na wyżyny artystycznego odsłaniania się i przekładania tej nagości na szczery, osobisty przekaz – najnowsza propozycja od tej wokalistki przyprawi Was o prawdziwe ciarki na ciele.

Para, czyli Natalia Szroeder o swoich ciemnych momentach

Singiel Para, który ujrzał światło dzienne kilka dni temu jest bowiem nie tylko osobistą kartką z pamiętnika Natalii Szroeder, ale również kalką, którą mógłby na sobie odbić każdy z nas. Jak sama artystka pisze:

To jest bardzo osobista piosenka. Bardzo. Ale wiem, że przecież wszyscy przechodzimy przez ciemne momenty.
Ja miewam je dość regularnie. I nawet czasem lubię te swoje smutki. Są mi potrzebne, żeby bardziej doceniać słońce, które się przecież zawsze pojawia. Prędzej czy później.
I też, nie ukrywam, to są emocje bardzo inspirujące.
Czasem zatracam się za bardzo, hamulce przestają działać i staje się sama dla siebie oprawcą. I to nie jest fajne. To nie jest dobre.
Czy też macie tak?
A czasem trzeba po prostu odpuścić. Pozwolić życiu płynąć.
Hehe. No i znów patos. Sorki!
Trzymajcie się i uważajcie na siebie.

Natalia Szroeder Para
Natalia Szroeder – “Para”, okładka singla

Natalia Szroeder – Para. Posłuchaj singla i zobacz teledysk!

Szczery przekaz utworu podkreśla dodatkowo początkowo subtelna, jednak stopniowo budująca napięcie kompozycja, która swój punkt kulminacyjny osiąga w genialnym bridge’u, będącym ekstremum zawartych w utworze emocji. Podobnie, jak w przypadku poprzednich singli, Natalia pracowała nad warstwą muzyczną Pary z Archiem Shevskym. Całości towarzyszy również symboliczny teledysk w reżyserii Adama Romanowskiego (High Spot). Zobaczcie!

Natalia Szroeder ponownie zachwyca. Jej najnowszy singiel Para to najbardziej szczera i osobista piosenka w dyskografii artystki. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Nowa jakość Natalii Szroeder Natalia Szroeder dość […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →