fot. materiały prasowe

Krzysztof Zalewski i Natalia Szroeder prezentują nową wersję utworu „Tylko nocą”


01 grudnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Krzysztof Zalewski zaprosił na scenę Natalię Szroeder, by razem z nią zaprezentować odświeżoną wersję utworu Tylko nocą. Posłuchajcie!

Zabawa pełną parą

Krzysztof Zalewski zaprezentował odświeżoną odsłonę utworu Tylko nocą. Tym razem u jego boku na scenie stanęła Natalia Szroeder, którą wokalista zaprosił na swój koncert w Katowicach. Piosenka jest singlem promującym Zabawa Boks – nową edycję wydanego we wrześniu 2020 roku albumu Zabawa. Od tamtej pory Zalewski materiał z krążka zagrał na ponad 200 koncertach.

Wspomnienie z trasy MTV Unplugged. Utwór Tylko nocą z fenomenalną Natalia Szroeder. Dziękuję, że byliście ze mną na tych wszystkich koncertach. Dziękuję Natalio! Kochamy Cię wszyscy!

– napisał na swoim Facebooku muzyk.

Przeczytaj także: Zabawa to zawody, zawody zawody – recenzja albumu Krzysztofa Zalewskiego

Krzysztof Zalewski
fot. materiały prasowe

Wydawany przez wokalistę Zabawa BOKS zawiera 5 dodatkowych utworów, a także premierowy materiał zatytułowany O Tobie myśl. W pudełku znajdą się również kolekcjonerskie gadżety: przypinka, naklejki, zapach do auta i pocztówka z autografem artysty.

Oto jest! Zabawa BOKS. Powstała, by uczcić dwa niezwykłe lata od premiery Zabawy. Żeby podsumować ten czas, chciałem dać Wam coś wyjątkowego – stąd BOKS i jeden, niepowtarzalny koncert na Torwarze 17.12, który na dwóch scenach i z poszerzonym składem, a także wyjątkowymi gośćmi zakończy trasę Zabawa oraz wyznaczy przerwę w naszych koncertowych poczynaniach na dłuższą chwilę

– napisał o nowym projekcie Zalewski.

Tracklista reedycji:

 1. Zabawa
 2. Annuszka
 3. Dystans
 4. Oddech
 5. Lustra
 6. Tylko nocą
 7. Wszystko będzie dobrze
 8. Na apatię
 9. Szpieg
 10. Ojcowie
 11. Grzeczny bądź
 12. Zabawa (Catz ‘n Dogz remix)
 13. O Tobie myśl
 14. Wilk
 15. Francuskie filmy
 16. Tylko nocą feat. Natalia Szroeder (Live)

Nowej wersji utworu Tylko nocą zarejestrowanej podczas koncertu w katowickim NOSPR z gościnnym udziałem Natalii Szroeder możecie posłuchać poniżej:

Krzysztof Zalewski – Tylko Nocą feat. Natalia Szroeder, posłuchaj!

Kup bilety na koncert Natalii Szroeder

Podczas trwającej już trasy Natalia Szroeder odwiedzi jeszcze między innymi Katowice. Bilety na ten koncert możecie kupić już teraz na stronie Biletomat.pl.


W Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.pl, Rytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Krzysztof Zalewski zaprosił na scenę Natalię Szroeder, by razem z nią zaprezentować odświeżoną wersję utworu Tylko nocą. Posłuchajcie! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Zabawa pełną parą Krzysztof Zalewski zaprezentował […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →